Chalet Abade, Francie – Val d'Isère

World's Best New Ski Chalet 2022

Tato samostatná 3patrová chata s kapacitou až 12 hostů ubytovaných v 5 nádherných ložnicích byla nově zrekonstruována mezinárodně uznávaným interiérovým designérem Turnerem Pocockem. Chalet Abade je pohádkově luxusní, a přitom domácké zimní útočiště pro velkou rodinu nebo skupinu přátel, kteří chtějí relaxovat a dopřát si sofistikované prostředí. Služby concierge před příjezdem a po dobu pobytu, lyžařský instruktor na první dva dny pobytu zdarma a denní úklidová služba je tu samozřejmostí.

O destinaci

Val d’Isère je okouzlující alpské město a perfektní zimní destinace pro začátečníky i pokročilé lyžaře. Kromě lyžování je Val d’Isère domovem skvělého nočního života, restaurací a úžasných prvotřídních hotelů.

Chalet Abade má perfektní polohu na ski-in ski-out místě, se sjezdovkou vedoucí k vlekům Olympique a Solaise hned vedle chaty. Centrum vesnice je jen 5 min. jízdy od chaty a hlavní stanice lanovky ve Val d'Isère je vzdálená 1 min. na lyžích.

1032x554 Chalet Abade chalet-abade-22496-1920x1080-1

 

Ubytování

Tato 3patrová chata ubytuje až 12 hostů v 5 nádherně navržených ložnicích. V nejvyšším patře najdete 2 působivé hlavní 2lůžkové apartmány. První hlavní ložnice s vlastní koupelnou a samostatným sprchovým koutem má vlastní balkon s výhledem na hory. Druhé hlavní apartmá má vlastní koupelnu a samostatnou sprchu a WC. Obě ložnice mají klidnou atmosféru, kde sofistikovaný, ale hřejivý design interiéru a měkké, senzorové LED osvětlení dodává extra luxusní pocit.

1032x554 Chalet Abade chalet-abade-22484-1920x1080

 

Restaurace

Denně čerstvě připravovaná kontinentální snídaně podávaná vaším snídaňovým kuchařem a hostitelem, čerstvě připravený odpolední čaj, jednohubky před večeří podávané se šampaňským, profesionální kuchař a servírování 4chodové večeře a časná dětská večeře, to vše po dobu 6 dnů/večerů v týdnu. Čeká vás tu i nejlepší výběr domácích vín k večeři, piv a nealkoholických nápojů a 3 lahve místních lihovin.

1032x554 Chalet Abade chalet-abade-22479-1920x1080

 

Aktivity

V přízemí chaty se nachází hamman, dešťová sprcha a klidná masážní místnost, kde si můžete odpočinout v absolutním soukromí. Venkovní vířivka je ideální pro oživení unavených končetin po dni stráveném na sjezdovce a nasávání majestátní horské krajiny. Útulná televizní místnost s plyšovou pohovkou a teplými, tmavými tóny je zase ideálním místem pro útulné rodinné filmové večery. Chata je vybavena nejmodernější technologií včetně vysokorychlostního optického Wi-Fi, Netflix a Apple TV.

1032x554 Chalet Abade chalet-abade-22519-1920x1080

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Chata, oceněná jako nejlepší nová lyžařská chata na světě v 10. ročníku World Ski Awards v kategorii World's Best New Ski Chalet 2022, spojuje tradiční řemeslné zpracování s moderním designem a komfortem.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist