Kulm Hotel St. Moritz, Švýcarsko – Svatý Mořic

Přepych, tradice a současný komfort

Zažijete tu atmosféru a tradici pohostinnosti, která trvá více než 160 let, a zároveň si užijete moderní komfort na 5* úrovni. Během dne se oddáte v zimě lyžování na sjezdovkách všech úrovní, v létě třeba golfu, najíte a napojíte se v 7 špičkových restauracích a několika barech a večer si odpočinete ve spa nebo při koncertu jazzové hudby. K tomu vás čekají michelinské restaurace a butikové obchody v nejdražším a nejluxusnějším lyžařském středisku na světě.

O destinaci

Svatý Mořic je nejdražším a nejluxusnějším lyžařským střediskem na světě. Jsou zde michelinské restaurace, přepychové hotely, krásné sjezdovky a vrtulníkem to není nikam daleko. St. Moritz je také velmi oblíbenou destinací celebrit, královských rodin a všech ostatních, kteří si to mohou dovolit.

Kulm Hotel St. Moritz se nachází přímo v srdci Sv. Mořice a z výšky 1856 m n. m. nabízí ty nejlepší výhledy na zdejší jezero.

1032x554 Kulm Hotel St. Moritz csm_3_F_B_The_Pizzeria__5__5a63977652

 

Ubytování

Kulm Hotel St. Moritz se vyznačuje jedinečným stylem a elegancí. Najdete tu 164 pokojů a suit různých velikostí. Všechny jsou navrženy s ohledem na hosty a některé z nich se pro větší pohodlí mohou i propojit. V hotelu Kulm se budete cítit na vrcholu světa v každém smyslu, ať už ve svém přepychovém ubytování nebo při procházce městečkem Sv. Mořice.

1032x554 Kulm Hotel St. Moritz csm_5_6_Junior_Suite__2__d7aacb39cd

 

Restaurace

Pochutná se si tu na autentické italské a rustikální švýcarské domácí kuchyni i na vysoce oceněné mezinárodní kuchyni. Každá ze 7 restaurací a barů je jiná, ale jedno mají společné – jídlo chutná prostě skvěle. The K, restauraci otevíranou pouze v zimě, vede argentinský kulinářský velmistr Maura Colagreca, známý díky své 3* restauraci Mirazur v Mentonu na Azurovém pobřeží.

1032x554 Kulm Hotel St. Moritz csm__c__Thomas_Buchwalder_-_GaultMillau__2__5facf1ea25

 

Aktivity

Údolí Engadin, kde Sv. Mořic leží, nabízí na jednom místě širokou škálu zimního vyžití. Čeká vás 350 km sjezdovek, 200 km běžeckých tratí a 150 km zimních turistických tras. V létě si zase zahrajete golf anebo prozkoumáte krásnou alpskou krajinu. Jezero se leskne v odpoledním světle a borové lesy voní čerstvou pryskyřicí a vy se s každým krokem výš téměř dotýkáte oblohy. Po nabitém dni si odpočinete v hotelových spa. Stylový bazén a sauny měří více než 2000 m² a kromě míru a harmonie si tu užijete nádherného výhledu na jezero a okolní hory. Večer se můžete vypravit na večírek nebo si dopřát jazzový koncert.

1032x554 Kulm Hotel St. Moritz csm_esm9901_smaller_6e6f7f35c2

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem pokoje či suity přesně pro vás vám rádi poradíme.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader