Tschuggen Grand Hotel Arosa, Švýcarsko – Arosa

Dovolená na vrcholcích švýcarských hor

Ač zvenčí budova hotelu tak nepůsobí, uvnitř vás čeká oáza klidu plná umění a kvalitní servis. Majitel hotelu je nadšencem luxusního interiérového vybavení v kontrastu s uměleckými kousky z celého světa. Zajímá se o umění, a tak se hned na recepci budete moci posadit do křesel Hermès, která byla vyrobena na zakázku. Se stylovými prvky se potkáte i na dalších místech a samozřejmě i ve svých pokojích.

O destinaci

Skvělé středisko Arosa-Lenzerheide na východě Švýcarska nabízí 225 km sjezdovek všech obtížností a začíná přímo před hotelem Arosa Kulm. Pro statečné a zkušené lyžaře jsou okolní vrcholky s hlubokým sněhem ideální destinací pro free ride. Běžkaři si tu můžou vychutnat bezmála 30 km běžeckých tratí.

Tschuggen Grand Arosa se nachází na okraji údolí, obklopený vrcholky švýcarských hor.

1032x554 Tschuggen Grand Hotel Arosa Tschuggen_6_G_edited_2

 

Ubytování

Design pokojů je vyladěn do posledního detailu. Na výběr budete mít hned z několika různých kategorií pokojů od základních Deluxe Single Rooms a Superior Rooms přes rodinné kategorie jako je Family Suite až po luxusní Maisonette Suite či Tschuggen Suite. Nejnovější kategorií je Mountain Loft, kde budete mít naprostý klid a prostor jen sami pro sebe včetně veškerých služeb hotelu na dosah.

1032x554 Tschuggen Grand Hotel Arosa TGH_Mountain_Lofts_interior_Filter

 

Restaurace

V hotelu najdete celkem 7 restaurací a barů. Určitě největší chloubou je restaurace La Brezza, která je oceněna 2 michelinskými hvězdami a 17 body GaultMillau. Zaměřuje se především na tradiční švýcarské a italské pokrmy v moderní podobě. Další možností je Grand Restaurant, která nabízí překrásný výhled na okolní hory. Šťavnaté burgery, sladké dezerty ale i fondue si užijete v The Basement. Nechybí ani Tschuggen Bar nebo Cigar Lounge.

1032x554 Tschuggen Grand Hotel Arosa DSC02951__1_

 

Aktivity

Arosa je velice živé městečko, které je od nejbližšího letiště v Curychu vzdálené přibližně 150 km. Hotel je pak od centra vzdálený přibližně 25 minut chůze. Každý den můžete chodit do jiné restaurace. Do kopců Vás přímo od hotelu vyveze kabinová lanovka Tschuggen Express a tam už na vás čeká 220 kilometrů sjezdovek. V centru městečka se nachází též jezero Obersee, kde si v zimě můžete i zabruslit. Zajímavá může být též zimní projížďka krajinou na saních s koňským zpřežením. Pokud si budete chtít během dovolené i trochu odpočinout, zavítejte do hotelového wellness, které se rozprostírá na celkem 5.000 m2.

1032x554 Tschuggen Grand Hotel Arosa DSC04591

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem pokoje či suity přesně pro vás vám rádi poradíme.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader