Arosa Kulm Hotel & Alpin SPA, Švýcarsko – Arosa-Lenzerheide

Zaměřeno na různorodost

V Arosa Kulm Hotel & Alpin SPA najdete širokou nabídku ubytování, gastronomických zážitků i aktivit, a líbit se zde bude zejména těm, kteří mají rádi různorodou dovolenou. Výhodou hotelu je jeho poloha uprostřed širokého údolí, díky čemuž si zde užijete spoustu slunce a můžete vyzkoušet vše, co středisko Arosa-Lenzerheide nabízí, a to i během krátkých zimních dnů.

O destinaci

Skvělé středisko Arosa-Lenzerheide na východě Švýcarska nabízí 225 km sjezdovek všech obtížností a začíná přímo před hotelem Arosa Kulm. Pro statečné a zkušené lyžaře jsou okolní vrcholky s hlubokým sněhem ideální destinací pro free ride. Běžkaři si tu můžou vychutnat bezmála 30 km běžeckých tratí.

Arosa Kulm se nachází zhruba 2 hod. autem z Curychu.

1032x554 Arosa Kulm Hotel & Alpin SPA csm_HotelWinter_3print_1729fd8ac2

 

Ubytování

Arosa Kulm nabízí opravdu velmi širokou nabídku ve 3 typech ubytování. Jednotlivci a páry si můžou vybrat z menších pokojů a apartmánů, početnější rodiny a skupiny zase z větších apartmánů nebo penthousu. Čekají na vás prosluněné prostory plné hřejivých barev, které vytvářejí útulnou atmosféru, kde se vám bude skvěle odpočívat po dni stráveném zimními radovánkami.

1032x554 Arosa Kulm Hotel & Alpin SPA csm_Hauptbild_Penthouse_Suite_8db80da63c

 

Restaurace

V Arosa Kulm na vás čeká 6 restaurací a na své si přijde opravdu každý. V Muntanella si můžete během dne dát menší jídla a večer zajít na večeři při svíčkách a vychutnat si zde alpskou kuchyni. Taverne nabízí místní pokrmy v neformálním a pohodovém prostředí. V Ahaan Thai pro vás šéfkuchař Tussanee Putkaewand připraví thajské speciality. Rustikální Stüva Cuolm je skvělou volbou pro vyznavače italské kuchyně a v restauraci Piz Kulm, která je umístěná v útulné chatě, se zabalíte do ovčí kůže a vychutnáte si švýcarské speciality jako jsou sýrové fondue nebo raclette.

1032x554 Arosa Kulm Hotel & Alpin SPA csm_Fondue_39c4f37f70

 

Aktivity

Pokud patříte mezi běžkaře začátečníky nebo toužíte po zdokonalení své techniky, v Arosa Kulm vám rádi domluví hodinu s instruktorem. Odpočinout si můžete v hotelovém spa, jehož filozofie je založena na síle přírodních živlů a materiálů. Alpský vzduch, bylinky, květiny a čistá horská voda vám pomohou načerpat spoustu energie.

1032x554 Arosa Kulm Hotel & Alpin SPA csm_Externe-Gaeste_3eb0be404d

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem pokoje či suity přesně pro vás vám rádi poradíme.“

Dominik Kohel

Chief Executive Officer