Arosa Kulm Hotel & Alpin SPA, Švýcarsko – Arosa-Lenzerheide

Švýcarsko

Zaměřeno na různorodost

V Arosa Kulm Hotel & Alpin SPA najdete širokou nabídku ubytování, gastronomických zážitků i aktivit, a líbit se zde bude zejména těm, kteří mají rádi různorodou dovolenou. Výhodou hotelu je jeho poloha uprostřed širokého údolí, díky čemuž si zde užijete spoustu slunce a můžete vyzkoušet vše, co středisko Arosa-Lenzerheide nabízí, a to i během krátkých zimních dnů.

O destinaci

Skvělé středisko Arosa-Lenzerheide na východě Švýcarska nabízí 225 km sjezdovek všech obtížností a začíná přímo před hotelem Arosa Kulm. Pro statečné a zkušené lyžaře jsou okolní vrcholky s hlubokým sněhem ideální destinací pro free ride. Běžkaři si tu můžou vychutnat bezmála 30 km běžeckých tratí.

Arosa Kulm se nachází zhruba 2 hod. autem z Curychu.

1032x554 Arosa Kulm Hotel & Alpin SPA csm_HotelWinter_3print_1729fd8ac2

 

Ubytování

Arosa Kulm nabízí opravdu velmi širokou nabídku ve 3 typech ubytování. Jednotlivci a páry si můžou vybrat z menších pokojů a apartmánů, početnější rodiny a skupiny zase z větších apartmánů nebo penthousu. Čekají na vás prosluněné prostory plné hřejivých barev, které vytvářejí útulnou atmosféru, kde se vám bude skvěle odpočívat po dni stráveném zimními radovánkami.

Cena pobytu pro 2 začíná na 115 000 Kč za týden

1032x554 Arosa Kulm Hotel & Alpin SPA csm_Hauptbild_Penthouse_Suite_8db80da63c

 

Restaurace

V Arosa Kulm na vás čeká 6 restaurací a na své si přijde opravdu každý. V Muntanella si můžete během dne dát menší jídla a večer zajít na večeři při svíčkách a vychutnat si zde alpskou kuchyni. Taverne nabízí místní pokrmy v neformálním a pohodovém prostředí. V Ahaan Thai pro vás šéfkuchař Tussanee Putkaewand připraví thajské speciality. Rustikální Stüva Cuolm je skvělou volbou pro vyznavače italské kuchyně a v restauraci Piz Kulm, která je umístěná v útulné chatě, se zabalíte do ovčí kůže a vychutnáte si švýcarské speciality jako jsou sýrové fondue nebo raclette.

1032x554 Arosa Kulm Hotel & Alpin SPA csm_Fondue_39c4f37f70

 

Aktivity

Pokud patříte mezi běžkaře začátečníky nebo toužíte po zdokonalení své techniky, v Arosa Kulm vám rádi domluví hodinu s instruktorem. Odpočinout si můžete v hotelovém spa, jehož filozofie je založena na síle přírodních živlů a materiálů. Alpský vzduch, bylinky, květiny a čistá horská voda vám pomohou načerpat spoustu energie.

1032x554 Arosa Kulm Hotel & Alpin SPA csm_Externe-Gaeste_3eb0be404d

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem pokoje či suity přesně pro vás vám rádi poradíme.“

Vladimír David

CEO