Gstaad Palace, Švýcarsko – Gstaad

Palác luxusu v romantickém údolí

Romantická atmosféra palácového hotelu, malebné údolí a úžasné výhledy na okolní horské vrcholky dělají z Gstaad Palace skvělým hotelem pro páry, které vyhledávají aktivní dovolenou plnou zimních sportů a gastronomické zážitky tradiční švýcarské kuchyně.

O destinaci

Perfektní služby, maximální soulad tradice a modernity, nádhernou vysokohorskou přírodu a špičkovou gastronomii – to vše a mnohem více nabízejí švýcarské Alpy jak v létě, tak i v zimě.

Gstaad Palace se nachází uprostřed malebného údolí ve švýcarských Alpách asi 2 hod. autem východně od Ženevy.

1032x554 Gstaad Palace gstaad_palace-luxury-hotel-switzerland-summer-540431

 

Ubytování

V hotelu Gstaad Palace na vás čeká 90 stylově zařízených pokojů a apartmá a 1 alpská chata. Ať už se jedná o 2lůžkový pokoj nebo o velkolepé apartmá typu Penthouse se 3 ložnicemi, všude najdete pouze kvalitní materiály a vybavení dle nejnovějších technických požadavků. Z každého pokoje si také budete moct vychutnat úchvatný výhled na Alpy. Z chaty Walig, která se nachází 1700 m nad obcí Gsteig, budete mít působivý výhled na Gstaad a oblast Saanenland, který si užijete v naprostém soukromí.

1032x554 Gstaad Palace gstaad_palace-luxury-hotel-switzerland-penthouse_three_bedroom_suite_foyer_300dpi_rgb

 

Restaurace

Od elegantní večeře až po neformální setkání, od originálních švýcarských specialit až po mezinárodní kuchyni, v Gstaad Palace najdete restauraci pro každou příležitost. V Le Grill se můžete těšit na mezinárodní kuchyni, kterou vám připraví přímo před očima. V Gildo’s Ristorante si můžete vychutnat italské speciality od světově uznávaných kuchařů. V La Fromagerie vás čekají typické švýcarské speciality a Le Grand Restaurant & La Grande Terrace je ve znamení vysoké kuchyně a kreativity.

1032x554 Gstaad Palace gstaad_palace-luxury-hotel-switzerland-winter-restaurants-la_fromagerie_05_300dpi

 

Aktivity

S 220 km sjezdovek je Gstaad jednou z nejoblíbenějších švýcarských destinací pro lyžaře a snowboardisty. Najdete tu ale i sáňkařské dráhy a panoramatické turistické stezky, můžete se vrátit do dětských let a zabruslit si na zamrzlém jezeře nebo se vydejte na průzkum okolí v balónu, helikoptéře či v kočáře. A po dni plném pohybu si můžete odpočinout třeba v privátním spa.

1032x554 Gstaad Palace gstaad_palace-luxury-hotel-switzerland-winter-548353

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem pokoje či suity přesně pro vás vám rádi poradíme.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist