The Omnia, Švýcarsko – Zermatt

Unikátní atmosféra a osobní přístup

Hotel The Omnia sedí vysoko na skále nad jedním z nejvýše položených lyžařských resortů v Evropě, Zermatt. Umístění, architektura a design hotelu vytvářejí unikátní atmosférický celek. Dostane se vám tu neformálního, osobního servisu a vstřícnosti v plnění individuálních přání. Ať už v zimě či v létě, hotel a okolní dechberoucí alpská příroda nabízí široké vyžití pro aktivní sportovce a dobrodruhy i ty, kteří spíše hledají klid a odpočinek.

O destinaci

Zermatt je nejvýše položený lyžařský resort v Evropě, který se táhne napříč dvěma zeměmi. Na zdejších svazích panují ideální podmínky po celý rok, takže je naprosto jedno, kdy dostanete chuť si zalyžovat. Je také domovem ikony Alp, majestátní hory Matterhorn, která se tyčí přímo nad střediskem. 

Hotel The Omnia sedí vysoko na skále nad ním.

1032 The Omnia Zermatt teaser_hotel_sommer

 

Ubytování

Specialitou hotelu Omnia je, že pokoje nemají žádné číslo. Každý pokoj i suita se liší v rozložení i velikosti. Vyberete si z pokojů typu Queen size, 2lůžkových pokojů Deluxe až po suity. Všude budete mít vlastní balkon. Někde najdete i krb, elegantní vany s výhledem do okolí, jacuzzi, a dokonce i sauny. Samozřejmostí je minibar, bezplatné připojení k internetu, LCD TV, zvukový systémem, trezor a telefon.

1032 The Omnia Zermatt tower_suite_02-768x0

 

Restaurace

Šéfkuchař hotelu Omnia Tony Rudolph vaří s láskou a vášní. Ke kulinářskému kouzlení přistupuje kreativně a experimentálně s využitím nejlepších dostupných surovin. Moderním, nezkrotná jídla s autentickými příchutěmi a sezónními přísadami si vychutnáte v Omnii, ať jste kdekoliv. V restauraci s útulným půdním podkrovím, na sluneční terase, v knihovně v plápolajícího krbu nebo v soukromí vašeho pokoje. Výborné jídlo můžete zapít skvělou whiskey ve zdejším baru.

1032 The Omnia Zermatt kulinarik_start

 

Aktivity

Na svazích Zermattu panují ideální podmínky po celý rok, takže je úplně jedno, kdy dostanete chuť si zalyžovat. Při zimních radovánkách vám bude brát dech majestátní hora Matterhorn, která se tyčí přímo nad střediskem. Po dni plném sportu opět naberete síly v hotelovém wellness centru. Ve finské sauně, tureckých lázních, bazénech nebo venkovní vířivce s panoramatickým výhledem se ponoříte do mystické atmosféry a čisté relaxace. K vybavení patří také tělocvična s nejmodernějším vybavením Technogym a 2 místnostmi pro individuální masáže, jógu a pilates. Během očistných kúr se používají vysoce kvalitní výrobky od Aesop a Farfalla.

1032 The Omnia Zermatt the_omnia_hotel11

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem pokoje či suity přesně pro vás vám rádi poradíme.“