Beau-Rivage Genève, Švýcarsko – Ženeva

Jeden z nejlepších hotelů nejen v Ženevě, ale i ve Švýcarsku

Hotel Beau–Rivage založený v roce 1865 patří k Ženevě stejně jako ikonický vodotrysk, na který shlíží. Se svými 52 pokoji a 43 suitami poskytuje svým hostům ultimátní servis a zároveň diskrétnost, jež sem láká nejmocnější osobnosti planety. Beau-Rivage, považovaný za jeden z nejlepších hotelů nejen v Ženevě, ale i ve Švýcarsku, už pátou generaci vlastní rodina Mayerových. Právě ona mu dodává speciální esenci, jež ho odlišuje od ostatních. Kouzlo je schované i v chutích, které hostům servíruje Dominique Gauthier v restauraci Le Chat-Botté dekorované jednou michelinskou hvězdou. K nejexkluzivnějším suitám, v nichž se můžete ubytovat, patří Empress Sissi Suite.

O destinaci

Ženeva, švýcarské město ležící u břehů Ženevského jezera, není nijak velké, o to významnější je však jeho postavení na mezinárodní scéně. Sídlo respektovaných institucí ale není naškrobeným městem schovaným pod závojem diplomacie. V létě se Ženevané baví vodními radovánkami, které jim poskytuje rozlehlé jezero, na podzim se zájem stočí na nablýskané kapoty aut v rámci proslulého autosalonu a jaro patří veletrhu hodinek, na kterém jsou zastoupeny všechny špičky v byznysu přesnosti a inovací. Ženeva figurující v žebříčku první desítky nejlepších měst k životu je jako briliant s mnoha fazetami.

Beau-Rivage Genève se nachází v srdci Ženevy a je výchozím bodem pro tisíce historických, kulturních, uměleckých a přírodních objevů.

1032x554 Beau-Rivage Genève 1497855

 

Ubytování

Díky své výjimečné poloze s výhledem na ženevský vodotrysk a pevnému zakotvení v minulosti i současnosti je Beau-Rivage Genève jedním ze stěžejních luxusních hotelů v Ženevě a jeho 52 pokojů a 43 apartmánů s pozoruhodným stylem vám zajistí jedinečný zážitek v srdci tohoto světového města.

1032x554 Beau-Rivage Genève 1478779

 

Restaurace

Beau-Rivage Genève láká i k objevování gurmánských zážitků, které nabízí: bohatou snídani v pohodlí vašeho pokoje, lahodné jídlo v kultivované atmosféře hotelového baru nebo večeři oceněnou michelinskou hvězdou v gastronomické restauraci Le Chat-Botté, jež vede Dominique Gauthier.

1032x554 Beau-Rivage Genève 1517287

 

Aktivity

Kromě objevování Ženevy, velkého množství kulturních zážitků, rozličných vodních i suchozemských aktivit, si můžete odpočinout v moderním a elegantním prostředí věnovaném kráse a pohodě, které se nachází ve 4. patře hotelu Beau-Rivage Genève. Značka Bellefontaine, založená v roce 2006, otevírá vesmír neuvěřitelného luxusu proti stárnutí pro elitní klientelu, která hledá mládí a dokonalost. Péče o pleť značky Bellefontaine, která se 100% vyrábí ve Švýcarsku, je založena na přírodních a vzácných ingrediencích z Alp, čisté ledovcové vodě a nejnovějších objevech v oblasti biotechnologií.

1032x554 Beau-Rivage Genève 4490588-1406498_0_310_4800_2615_2200_1200.rc 2

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování vám moc rádi pomůžeme, ať už budete chtít trávit svoji dovolenou ve dvou nebo s celou rodinou.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist