Badrutt's Palace, Švýcarsko – Svatý Mořic

Místo setkávání generací

Historie hotelu Badrutt's Palace se píše od roku 1896, kdy ho otevřel legendární hoteliér Caspar Badrutt, který stál na počátku legendy dnes tolik proslulého střediska Sv. Mořic a de facto zimního cestování. V Badrutt's Palace se o vás postarají přímo královsky a udělají, co vám na očích uvidí. Například se do i z hotelu můžete nechat svést historickým i moderním Rolls-Roycem. Pokud se nabažíte pestré palety aktivit a služeb, které tento přepychový hotel nabízí, můžete vyrazit do města, kde na vás čekají michelinské restaurace a butikové obchody.

O destinaci

Svatý Mořic je nejdražším a nejluxusnějším lyžařským střediskem na světě. Jsou zde michelinské restaurace, přepychové hotely, krásné sjezdovky a vrtulníkem to není nikam daleko. St. Moritz je také velmi oblíbenou destinací celebrit, královských rodin a všech ostatních, kteří si to mohou dovolit.

Badrutt's Palace se nachází pouhých 330 m od centra a patří mezi dominanty Sv. Mořice.

1032x554 Badrutts Palace Badrutts-Palace-Hotel-Exterior-scaled

 

Ubytování

Badrutt's Palace Hotel nabízí široký výběr přepychových pokojů i suit, vybírat můžete ze 156 elegantních pokojů a apartmá, všechny s úchvatným výhledem na jezero nebo okouzlující centrum vesnice. Unikátní design pokojů a jejich uspořádání tento historický hotel charakterizují.

1032x554 Badrutts Palace  Badrutts Palace tower-penthouse-apartment

 

Restaurace

Kulinářská nabídka hotelu Badrutt's Palace je stejně rozmanitá jako jeho interiér a dress code. Najdete tu 8 restaurací, renesanční bar, vinný sklep s více než 30 tis. lahvemi a Krug Stübli, starobylý vinný sklípek, kde si můžete vychutnat exkluzivní lanýžové fondue s Krug Champagne.

1032x554 Badrutts Palace Winter-La-Diala-Light-Smart-Balanced

 

Aktivity

Badrutt's Palace nabízí výlet vrtulníkem, netradiční toboganning na legendární Cresta Run i jízdu sněhovou rolbou. Do těla si dáte také v hotelovém fitness centru a rozmazlíte se v místním Wellness & Spa, které nabízejí širokou řadu ošetření a kúr, či v kadeřnickém studiu Palace Coiffeur. O nejmenší hosty se postarají v Kids’ Club Palazzino, kde vašim ratolestem splní každé přání.

1032x554 Badrutts Palace indoor-pool-1

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem pokoje či suity přesně pro vás vám rádi poradíme.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader