The Alpina Gstaad, Švýcarsko – Gstaad

Špičkový servis zaměřený na všechny smysly

V The Alpina Gstaad je moderní a elegantní hotel, při jehož návštěvě potěšíte všechny své smysly. Vaše chuťové pohárky se budou cítit jak v ráji ve zdejších restauracích, které vede Michelinem oceněný šéfkuchař Martin Göschel. Váš zrak zase potěší hotelová sbírka moderního a současného umění. A dokonalý relax zažijete v místním spa, jehož procedury jsou navrženy tak, aby byla vaše návštěva zážitkem pro všechny vaše smysly.

O destinaci

Švýcarsko patří mezi nejbohatší země světa a je to na něm poznat. Nachází uprostřed Evropy a jeho velkou část pokrývají Alpy. Nádherná příroda se zde prolíná s živoucími městy a poklidnými vesnicemi. Perfektní dovolená vás zde čeká, ať už vyrazíte v zimě, v létě, na lyže či na nákupy, k jezerům nebo jen na výlet do hor, na který nemusíte nutně být žádnými velkými horolezci.

The Alpina Gstaad se nachází v lyžařském středisku Gstaad na západě Švýcarska, asi 2 hod. cesty z Ženevy. V lyžařském středisku Gstaad se můžete těšit na 220 km sjezdovek s pestrým terénem ve střední a lehčí obtížnosti.

1032x554 The Alpina Gstaad, Švýcarsko – Gstaad thealpinagstaad_100

 

Ubytování

The Alpina Gstaad nabízí svým hostům k výběru 56 pokojů a apartmánů. Čekají na vás originální prostory vytvořeny místními řemeslníky z lokálních materiálů. Během dovolené v The Alpina Gstaad tak načerpáte energii a inspiraci v útulných pokojích.

1032x554 The Alpina Gstaad, Švýcarsko – Gstaad thealpinagstaad_roomssuites_0036_1920

 

Restaurace

Šéfkuchař Martin Göschel s hvězdou Michelin dohlíží na všechny 3 restaurace, které jsou známé pro své inspirativní a kreativní pokrmy. V The Alpina Gstaad si na své přijde každý gourmet. Najdete zde vše od překvapivé a vynalézavé kuchyně japonské restaurace MEGU přes gurmánské pokrmy podávané v restauraci Sommet až po autentické místní a útulné prostředí Swiss Stübli. 

1032x554 The Alpina Gstaad, Švýcarsko – Gstaad sommet_0044-1

 

Aktivity

Gstaad je ideální pro zimní dovolenou. V lyžařském středisku se můžete těšit na 220 km sjezdovek s pestrým terénem ve střední a lehčí obtížnosti. Najdete tu ale i sáňkařské dráhy a panoramatické turistické stezky, můžete se vrátit do dětských let a zabruslit si na zamrzlém jezeře nebo se vydejte na průzkum okolí v balónu, helikoptéře či v kočáře.
V The Alpina Gstaad na vás čeká skvělý relax v hotelovém Six Senses Spa, které bylo inspirované asijskými tradicemi a zdejší lázeňské a kosmetické procedury byly navrženy tak, aby potešily vaše smysly. Na smysly se v The Alpina Gstaad necílí pouze ve spa. Milovníci kultury se můžou projít po hotelu a vychutnat si místní sbírku umění. Zajímavé kousky moderních a současných umělců najdete třeba v hotelových restauracích nebo v baru. 

1032x554 The Alpina Gstaad, Švýcarsko – Gstaad the-alpina-gstaad_-12

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Neváhejte nás kontaktovat. Zajistíme vše potřebné pro vaši bezstarostnou cestu a dovolenou snů.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader