Chedi Luštica Bay, Černá Hora

Luxus pod filozofií jednoduchého života

Toto luxusní útočiště, člen The Leading Hotels of the World, zahrnuje 111 výjimečně elegantních pokojů a apartmánů, 2 restaurace, 2 bary, všestranné konferenční prostory, soukromou pláž, lázně inspirované asijskou kuchyní, krytý bazén a venkovní nekonečný bazén. Od kulinářského umění až po promyšlené vybavení pro hosty nabízí The Chedi Luštica Bay vše, co byste mohli očekávat od jednoho z nejexkluzivnějších luxusních hotelů v Černé Hoře, oživené skutečnou pohostinností a bezchybnými službami, které předvídají všechny vaše potřeby.

O destinaci

Svojí rozlohou malý stát, Černá Hora, dohání svou velikost přírodními a kulturními skvosty. Patří k nim i největší přírodní záliv na jihu Jaderského moře, Boka Kotorska, oblast zapsaná na seznam UNESCO.

Na rozhraní azurového moře a majestátních hor se nachází luxusní pětihvězdičkový černohorský hotel The Chedi Luštica Bay. Hotel leží na nádherném černohorském pobřeží 16 km od Tivatu a vítá cestovatele, kteří si chtějí odpočinout uprostřed autentického a dechberoucího luxusu. 

1032x554 Chedi Luštica Bay 272ef02fe4b06e7c8081e2034cde35f8

 

Ubytování

Hotel Chedi Luštica Bay nabízí 100 nádherných černohorských pokojů a 11 apartmánů včetně úžasného penthousu. Pokoje maximalizují přirozené světlo díky oknům od podlahy ke stropu a balkonům, které rámují nádherný výhled na půvabné vesničky, bazén, přístav, záliv Trašte a Jaderské moře. Interiér je čistý a neokázalý, se střípky středomořských barev, které odrážejí skvělé výhledy. Interiér je navržen tak, abyste se zde cítili jako doma.

1032x554 Chedi Luštica Bay bdbc93a72a3bbf8fe074ea981b15489c

 

Restaurace

Chedi Luštica Bay se řídí filozofií jednoduchého života. Komplexní přístup ke kuchyni ve vynikajících restauracích Luštica Bay změní váš způsob stravování. Nabízí zde známé recepty – elegantně prezentované a vytvořené zkušenými kulinářskými profesionály – v umělecké a neformální atmosféře. V restauraci The Restaurant hotelu Chedi Luštica Bay si můžete vychutnat půvab čerstvých regionálních chutí, které jsou odborně připraveny a podávány v moderním středomořském stylu, a to v jedné z nejlepších restaurací, které Černá Hora nabízí. The Spot je celodenní brasserie s čerstvými, zdravými a uspokojivými pokrmy v rustikálním prostředí. Přes den si zde pochutnáte na místních pokrmech a až přijde večer, zajdete si na večeři a koktejly, které se podávají dlouho do noci a jejichž menu je sestaveno z místních bylinek a namícháno mistry mixology. The Rok Beach Bar and Lounge se nachází na přírodní skalní terase vytesané do skály obklopující pobřeží. Je to místo, kam můžete zamířit za drinky na vodě, pohodovým občerstvením a velkolepými západy slunce.

1032x554 Chedi Luštica Bay 490ec8b8369f4e8c8a0926d4645c50a5

 

Aktivity

K zázemí hotelu patří moderně vybavené fitness centrum, venkovní bazén a špičkové wellness. Filozofie lázní The Chedi Luštica Bay inspirovaná asijskou kulturou vychází z léčebných tradic exotického Bali, duchovní Indie a posvátné země Tibet a vytváří autentické kulturní zážitky v kontextu zdraví a wellness. Kromě odborné nabídky procedur v luxusních lázních si můžete vychutnat osvěžení celého těla ve vnitřním lázeňském bazénu, sauně, parní lázni a zážitkové sprše. Pro aktivní nadšence je zde k dispozici kayaking, paddleboarding, jóga či jízda na kole. Zajímavou aktivitou je dále pozorování ptáků. Černá Hora je rájem ptačích nadšenců. Nachází se v jednom ze 4 nejdůležitějších koridorů pro ptáky v Evropě – na Jadranské ptačí stezce. Právě zde bylo pozorováno 66 % všech evropských druhů ptáků. Přírodní rezervace Solila v Tivatu je vzdálená pouhých 5 min. jízdy autem od hotelu a je ideálním místem pro relaxační pozorování ptáků. Nachází se zde také zázemí pro ty nejmenší.

1032x554 Chedi Luštica Bay 3df9067ed657eadc4f8facac357653f5

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Díky našim zkušenostem vám navrhneme dovolenou, na kterou budete rádi vzpomínat.“

Dominik Kohel

Chief Executive Officer