Regent Porto Montenegro, Černá Hora

Oáza klidu zahalená do palety námořnické modři

Regent Porto Montenegro se skládá z 5podlažní budovy se 3 křídly, která lemují centrální atrium s úchvatným designem inspirovaným benátskou renesancí spolu s tradicí a krásou místní architektury. Regent Porto Montenegro nabízí 175 pokojů s 1 až 3 ložnicemi v křídlech Venezia, Aqua a Baia. Všechny pokoje jsou navrženy tak, aby vytvářely pocit, že jste na palubě luxusní lodi. Výjimečný středomořský design vytváří jedinečný pocit z místa a spojuje veškeré pohodlí domova s vyspělou technologií vyhovující nejmodernějším cestovatelům.

O destinaci

Svojí rozlohou malý stát, Černá Hora, dohání svou velikost přírodními a kulturními skvosty. Patří k nim i největší přírodní záliv na jihu Jaderského moře, Boka Kotorska, oblast zapsaná na seznam UNESCO.

Hotel Regent Porto Montenegro se nachází hned u Jadranské magistrály v centru vesnice Porto Montenegro. Z letiště Tivat trvá cesta autem 10 min. jízdy, z letiště Dubrovník 90 min. a z letiště Podgorica také 90 min. Pokud cestujete na jachtě, můžete se snadno plavit po vodách centrálního Středomoří. Přístav se nachází jen několik námořních mil do vnitrozemí od ústí zálivu Boka.

1032x554 Regent Porto Montenegro 1_1_Droneshot

 

Ubytování

175 pokojů a apartmá, inspirovaných výhledem na zátoku Boka, která se nachází jen pár kroků od nábřeží hotelu Regent Porto Montenegro, se rozkládá ve 3 křídlech, z nichž každé navozuje pocit pobytu na palubě luxusní lodi, to vše umocněno dřevěným nábytkem a uklidňující paletou námořnické modři a zemitých odstínů béžové. 87 pokojů a apartmánů křídla Venezia s elegantním námořnickým motivem navrhl Tino Zervudachi z pařížské architektonické kanceláře Mlinaric, Henry & Zervudachi.

1032x554 Regent Porto Montenegro 5_21_Two_Bedroom_Penthouse_Suite_Pool_Club

 

Restaurace

Také jídelní lístek je inspirován lokalitou zálivu a zaměřuje se na čerstvé mořské plody připravované s místními bylinkami a černohorskou chutí. Lokální produkty a vína si vychutnáte u moře a jsou vybrány tak, aby skvěle ladily s vaším jídlem. V hotelu Regent Porto Montenegro si dopřejete jedinečnou středomořskou jadranskou kuchyni, a to ve 4 hotelových restauracích a barech.

1032x554 Regent Porto Montenegro porto-montenegro-dining-header-3000x1463

 

Aktivity

Esenciální oleje a pečující praktická terapie se snoubí s nabídkou rozmanitých lázeňských služeb hotelu Regent Porto Montenegro, které čerpají z wellness tradic z celého světa. Zajít si tu můžete i do finské sauny nebo turecké lázně (hammam). Svůj fitness režim můžete udržovat v posilovně s nejmodernějším vybavením Technogym. Na požádání jsou k dispozici osobní trenéři a skupinové i individuální lekce jógy. Můžete se také ponořit do 20metrového vnitřního nebo venkovního nekonečného bazénu nebo se natáhnout na lehátko a kochat se panoramatickým výhledem na přístav a malebnou zátoku Boka. Pool Club se 4 bazény a pohodovou atmosférou je místem vhodným pro rodiny s dětmi, kde se můžete opalovat, plavat, odpočívat a vychutnávat si čerstvé středomořské pokrmy u bazénu. Chcete-li změnit prostředí, navštivte prestižní jachtařský klub Porto Montenegro, který se nachází jen pár kroků od hotelu Regent Porto Montenegro. Zahrát si tu můžete i tenis.

1032x554 Regent Porto Montenegro regent-tivpm-porto-montenegro-gallery-jacuzzi-1643x1095

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Díky našim zkušenostem vám navrhneme dovolenou na míru, na kterou budete rádi vzpomínat.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist