One&Only Portonovi, Černá Hora

Nová riviéra v idylické vesničce Portonovi

Objevte s námi to nejkrásnější místo v Černé Hoře, kde se snoubí moře s pevninou. Prozkoumejte členitá pobřeží omývaná vlnami Jadranu a zdobená okouzlujícími historickými paláci. Vstupte do luxusního přímořského letoviska na pobřeží zálivu Boka Kotor a užijte si pocit soukromí a elegantní palácové bydlení ve One&Only Portonovi.

O destinaci

Záliv Boka v Černé Hoře patří mezi nejoslnivější místa v Evropě. V jednom z jejích čtyř zálivů Tivat najdete dokonalý úkryt před celým světem obklopený panenským pobřežím Jaderského moře. Nabízí ho resort One&Only Portonovi a poskytne vám k němu vše, co si jen můžete přát – od elegantního ubytování v pohodlných a luxusních apartmánech a soukromých vilách přes výtečné jídlo a pití až po příjemné lázeňské procedury a wellness v lázních Chenot Espace. Čeká tu na vás také soukromá pláž s bílým pískem, infinity venkovní bazény a osvěžující zahrady.

__PN_PrivateHomes_Villas_Drone_1932_FINAL-1

 

Ubytování

V One&Only Portonovi najdete pohodlí, luxus a dostatek prostoru, a to v každém z 1, 2 a 3lůžkových apartmánů disponujících otevřenými prostory, kvalitním materiálem a odvážným, současným designem. Dále resort poskytuje 24hod. službu concierge a stolování přímo v rezidenci. Kumbor Standard Suites jsou ideální pro páry i jednotlivce cestovatele. Luxusní apartmány Mimosa Deluxe s jednou ložnicí a nádherným výhledem na vesnici nebo přístav zahrnují prostornou ložnici a obývací část s podlahovým vytápěním a také balkon nebo terasu. Bonaca Suites s velikostí až 152 m² nabízejí stylové moderní bydlení se dvěma ložnicemi a výhledem na přístav a Jadran. Apartmány Portonovi se 4 ložnicemi jsou největší a nejluxusnější možností ubytování ve One&Only Portonovi, mají rozlohu 224–321 m² plnou elegantního, moderního a pohodlného prostoru.

PN_PrivateHomes_FourBed_VillaOrjen_Firepit_Terrace_3397-HDR_FINAL-1

 

Restaurace

Kulinářským srdcem One&Only je restaurace Sabia, za níž stojí michelinský šéfkuchař Giorgio Locatelli, mnohými považovaný za vůbec nejkvalifikovanějšího experta na italskou gastronomii. Jinou paletu chutí nabízí japonská restaurace Tapasake Club, jejíž specialitou jsou jídla podávaná ve stylu tapas a ovlivněná současnou japonskou gastronomií. Další restaurace resortu, La Veranda, je jako pozvání k černohorské babičce, která vám nabídne tradiční poctivé speciality, ovšem v mimořádně stylovém prostředí s exkluzivními výhledy.

OneOnly_Portonovi_FB_TapasakeClub_Cabanas_1877_MASTER 2

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Objevíme pro vás cizí kultury, ochutnáme exotickou kuchyni, vyzkoušíme hotel, otestujeme kvalitu služeb a mnoho dalšího. Díky našim zkušenostem vám navrhneme nezapomenutelnou dovolenou od chvíle, kdy překročíte práh.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist