Adare Manor, Irsko

Irské golfové panství

Resort Adare Manor patří mezi nejúchvatnější pětihvězdičkové hotely a současně golfová hřiště v Irsku. Je navíc zalistovaný do prestižní skupiny Leading Hotels of the World a pyšní se řadou ocenění – od golfových až k michelinské hvězdě. Irské panství vám dá pocit, že patříte ke šlechtě, která má své služebnictvo na každém kroku a je opečovávána vším, co přináší pocit relaxace, zábavy, nasycení či obecně řečeno výjimečnosti v mnoha dimenzích.

O destinaci

Vše, co jste o Irsku slyšeli, je pravda. Nádherná zeleň a bujná vegetace zemi právem vysloužila přezdívku „Smaragdový ostrov“. Irsko vás uchvátí nejen svou nádhernou nespoutanou přírodou a přátelskými městy, ale i dlouhověkou tajemnou historií a místním folklórem.

Umístění Adare Manor je strategické ve vztahu k příjezdům, ale i v souvislosti s výlety na klíčové irské turistické atraktivity. Mezinárodní letiště Shannon je totiž vzdáleno pouhých 30 min. jízdy, letiště Cork hodinu a půl. Z letiště v Dublinu trvá cesta 2,5 hodiny jízdy. Za 90 min. od hotelu se dostanete na romantické Moherské útesy a za 2 hod. přijedete na malebný poloostrov Dingle. Na hrad Bunratty Castle & Folk Park z 15. století se dostanete za 20 min. a něco málo přes hodinu bude trvat cesta do věhlasného města Killarney.

1032x554 Adare Manor exterior-aerial-view-009

 

Ubytování

Každý pokoj v Adare Manor je hoden velkolepého odkazu krásy a luxusu rodu Dunraven. Individuálně navržené a nádherně zařízené pokoje plné osobních prvků a pečlivě promyšlených detailů jsou dokonalým útočištěm, místem klidu a odpočinku, kde můžete přemýšlet o radostech dne a očekávat zítřejší potěšení. Pokoje disponují příjemnými postelemi, nádherným uměním a nábytkem inspirovaným historií, mramorovou koupelnou a krásným výhledem z každého okna.

1032x554 Adare Manor signature-suite-lady-augusta-sittingroom-1920x1080-fp_mm-fpoff_0_0

 

Restaurace

Vychutnejte si příjemný večer při svíčkách v restauraci Oak Room oceněné michelinskou hvězdou, kde šéfkuchař Michael Tweedie v sezónním menu destiloval esenci těch nejlepších irských řemeslných surovin a snoubil je s  kolekcí vín, kterou s láskou sestavili hoteloví sommeliéři. Ráno se v nádherné restauraci Gallery podává snídaňové menu, které je navrženo tak, aby vám poskytlo inspirativní start do nového dne. Odpolední čaj v The Gallery je rafinovaným požitkem, kde náš šéfkuchař vytvořil božské menu z nádherných cukrovinek, pečiva a ručně krájených sendvičů, podávaných s výběrem vynikajících čajů z celého světa.

Čerstvě uvařenou kávu nebo lehké občerstvení si můžete vychutnat spolu se sklenkou šampaňského nebo aperitivem před večeří v salonu Drawing Room, který je luxusním místem s výhledem do krásných zahrad. Znalci kvalitních lihovin a nápaditých nápojů budou vřele přivítáni v The Tack Room, kde je nabídka slaných občerstvení a sdílených talířů dokonalým doplňkem prvotřídní sbírky whisky a seznamu speciálních koktejlů.

1032x554 Adare Manor bar-drinks-sirin-sining

 

Aktivity

Naplňte své dny vzrušením a objevováním v Adare Manor díky řadě zábavných a vzrušujících aktivit uvnitř i venku. Tyto úžasné zážitky, které se konají v zámku a zahradách, na nádherném pozemku panství nebo kousek od Adare Manor, mohou nabídnout každému hostu něco zajímavého. Těšit se tak můžete třeba na plavecký bazén, posilovnu, individuální tréninky, spa, golf, rybaření, cyklistiku, střelbu na hliněné holuby, jízda na koni, kočár tažený koňmi, procházky lesem, historické prohlídky, kino, ochutnávky whisky či vína, pikniky a mnoho dalšího.

1032x554 Adare Manor spa-relaxation-room-1-1

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem pokoje či suity přesně pro vás vám rádi poradíme.“

Kristýna Kopečková

Senior Private Travel Designer / Product Manager