Ashford Castle, Irsko

Jedinečný luxusní zážitek

Projeďte velkolepou kamennou branou a začněte královské dobrodružství. Bezkonkurenční služby, vřelá irská pohostinnost a luxus na vás čekají na zámku Ashford, který je součástí The Red Carnation Hotel Collection. Nachází se na velkolepém panství o rozloze 350 akrů a na každém kroku objevíte přepychové pokoje a apartmá, nádherné interiéry překypující starožitným nábytkem, jemnými látkami a jedinečnými prvky.

O destinaci

Vše, co jste o Irsku slyšeli, je pravda. Nádherná zeleň a bujná vegetace zemi právem vysloužila přezdívku „Smaragdový ostrov“. Irsko vás uchvátí nejen svou nádhernou nespoutanou přírodou a přátelskými městy, ale i dlouhověkou tajemnou historií a místním folklórem.

Tento 800 let starý hrad je skutečně pozoruhodný, je to velkolepá historická stavba s národním významem. Bývalý domov rodiny Guinnessů hostil v průběhu let nespočet významných osobností, včetně prince z Walesu (který se později stal králem Jiřím V.) a prezidenta Ronalda Reagana, a sloužil jako působivá kulisa pro film Tichý muž z roku 1951. Panství se rozkládá na 350 akrech krásných udržovaných zahrad, zelených lesů bohatých na ptactvo, s výhledem na břehy vlnícího se jezera Lough Corrib v hrabství Mayo. 

1032x554 Ashford Castle ashford-castle-exterior_resized

 

Ubytování

Každý z 83 pokojů, apartmánů a domků Hideaway na hradě Ashford Castle představuje tradiční eleganci a jemnost. Po rozsáhlé rekonstrukci bylo mnoho pokojů a apartmánů individuálně a s láskou navrženo a kombinuje původní prvky hradu s nejnovějším moderním luxusem. Pečlivou pozornost věnovanou detailům lze nalézt v jedinečných uměleckých dílech, v pečlivě pořízeném starožitném nábytku a přepychových látkách s koberci navrženými na míru, postelemi na míru, funkčním osvětlením, nádhernými ručníky a ložním prádlem z egyptské bavlny.

1032x554 Ashford Castle ashford-castle-reagan-suite-bed

 

Restaurace

Objevte kreativní irskou kuchyni inspirovanou těmi nejlepšími sezónními surovinami ze západního Irska a produkty z Ashford Estate a rozsáhlý vinný sklep v tajných chodbách hradu. Šéfkuchař Liam Finnegan dává pokrmům nabízeným ve 4 hlavních jídelnách jemný výraz, ať už se jedná o fine dining ve velkolepé restauraci George V Dining Room, neformální stolování v krásném prostředí Cullen's at the Cottage nebo v atmosférickém Dungeonu.

1032x554 Ashford Castle ashford-castle-afternoon-tea

 

Aktivity

Ashford Castle nabízí celou řadu aktivit, od klasických venkovských zábav, jako je jízda na koni, rybaření, sokolnictví a střelba, až po modernější aktivity, jako je golf a cyklistika. Ať už jste aktivní typ, nebo dáváte přednost odpočinku a kochání se krajinou, na hradě Ashford máte z čeho vybírat.

1032x554 Ashford Castle ashford-castle-spa-pool

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem pokoje či suity přesně pro vás vám rádi poradíme.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader