Hayfield Manor Hotel, Irsko

Panství v srdci města Cork

V rodinném butikovém hotelu Hayfield Manor Hotel Cork je návštěva zážitkem sama o sobě. Hotel se nachází v centru města a je diskrétně zasazen do krásných zahrad obehnaných zdí a představuje tak klidnou oázu v pulzujícím městě Cork na jihozápadě Irska. Hayfield Manor je zařazen do kolekce The Blue Book jako jeden z nejlepších hotelů, které stojí za to v Irsku navštívit.

O destinaci

Vše, co jste o Irsku slyšeli, je pravda. Nádherná zeleň a bujná vegetace zemi právem vysloužila přezdívku „Smaragdový ostrov“. Irsko vás uchvátí nejen svou nádhernou nespoutanou přírodou a přátelskými městy, ale i dlouhověkou tajemnou historií a místním folklórem.

Panství v srdci města Cork v provincii Munster původně vlastnila rodina Musgrave, slavní corkští obchodníci. Současní majitelé, rodina Scally, panství od rodiny Musgrave odkoupili a založili zde první pětihvězdičkový hotel v Corku. Protože se jedná o rodinný hotel, osobní a zároveň profesionální služby, které jsou poskytovány, se staly synonymem pro Hayfield Manor a zajišťují, že si tu hosté pobyt svůj pobyt ve městě Cork užijí.

1032x554 Hayfield Manor Hotel Active-Exterior-edited_6

 

Ubytování

Jedinečné prostorné pokoje jsou individuálně navrženy s ohledem na vaše pohodlí. V každém pokoji najdete krásný starožitný nábytek a nádherné tkaniny, které potěší vaše smysly a poskytnou vám luxusní ubytování. Pokoje jsou vybaveny veškerým moderním zařízením, a přesto si zachovávají osobitý kouzelný půvab panského sídla. Každá ložnice je individuálně zařízená a má svůj vlastní charakter. 

1032x554 Hayfield Manor Hotel The-Master-Suite-Lounge

 

Restaurace

Doporučujeme restauraci Hayfield Manor Orchids, která s výhledem do krásných soukromých zahrad vytváří dokonalou atmosféru pro vychutnání toho nejlepšího ze stolování v Corku. Restaurace Perrotts Garden Bistro Cork, oceněná 2 AA Rosette, se nachází v zimní zahradě v přední části hotelu a od svého prvního otevření v roce 2005 si ji oblíbili hosté i místní obyvatelé. Restaurace se vyznačuje uvolněnou atmosférou a světlým, vzdušným interiérem a je ideálním místem, kde si můžete vychutnat luxusní jídlo s rodinou a přáteli. Perrotts Garden Bistro nabízí širokou škálu středomořských a mezinárodních specialit, které osloví všechny chutě. 

1032x554 Hayfield Manor Hotel 171111-1324

 

Aktivity

Hotel je v pěší vzdálenosti od mnoha atrakcí v okolí města, jako je anglický trh, ulice St Patrick's Street a Cork University UCC. Rovněž si můžete udělat několik krátkých výletů mimo město do Fota Wildlife Park a Kinsale a mnoho dalšího. Nechybí ani rozlehlé spa, které je příjemným útočištěm daleko od každodenního shonu. Zařízení Beautique zahrnuje 5 individuálně navržených místností pro procedury, krytý bazén, parní lázeň, saunu a venkovní vířivku spolu s nově přidaným intimním relaxačním salonkem.

1032x554 Hayfield Manor Hotel The_Beautique_Spa_11

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem pokoje či suity přesně pro vás vám rádi poradíme.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer