White Sand Luxury Villas & Spa, Tanzanie – Zanzibar

Zážitek, který se vymyká těm nejlepším

V butikovém luxusním hotelu Zanzibar White Sand Luxury Villas & Spa je návštěva zážitkem sama o sobě. Oceněný resort s 11 luxusními vilami se nachází v klidné oáze na nedotčeném písku pláže Paje na východním pobřeží Zanzibaru. Hotel je hrdým a jediným členem v Tanzanii sdružení Relais & Chateaux.

O destinaci

Jižní ostrov Zanzibar a severní Pemba a k nim přidružené ostrůvky v Indickém oceánu představují jedny z posledních přírodních rájů na Zemi a jsou luxusní destinací vyhledávanou nejnáročnějšími cestovateli.

White Sand Luxury Villas & Spa se nachází na velkolepé bílé písečné pláži Paje na východním pobřeží Zanzibaru.

1032x554 White Sand Luxury Villas and Spa _Resort_View_2

 

Ubytování

Objevte krásné pokoje a 11 soukromých luxusních vil, z nichž každá je nádherně zařízená a může se pochlubit jídelním salonkem, rekreační zónou, sluneční terasou a bazénem, přepychovými pokoji pro hosty na odlehlém a upraveném prostoru o rozloze 1500 m² na vilu.

1032x554 White Sand Luxury Villas and Spa ATM_3932

 

Restaurace

Zanzibar White Sand Luxury Villas & Spa je kulinářská destinace, která uspokojí gurmány všech věkových kategorií. K výrobě místních specialit využívají produkty z hotelové ekologické zahrady s bylinkami, ovocem a zeleninou a denně vám nabídnou nejčerstvější ulovené mořské plody.

1032x554 White Sand Luxury Villas and Spa QWy2D89A_26

 

Aktivity

Zážitek v Zanzibar White Sand Luxury Villas & Spa je stejně tak o vychutnávání koktejlu ve střešním Champagne baru jako o kitesurfingu při západu slunce nebo o masáži v lázních po celodenním opalování.

1032x554 White Sand Luxury Villas and Spa wellness_2

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Ať už hledáte romantickou dovolenou, rodinnou dovolenou nebo chcete dopřát svým blízkým luxusní zážitek – naším posláním je zajistit nezapomenutelnou dovolenou a maximální pohodlí v nádherném prostředí.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader