One Nature Nyaruswiga, Tanzanie – Serengeti

Luxusní stanové ubytování uprostřed divoké přírody

Luxusní stanové ubytování One Nature Nyaruswiga uprostřed divoké přírody Serengeti je jednoznačnou volbou pro všechny cestovatele toužící po troše romantiky. Důmyslně zařízený kemp navozuje díky starožitnostem, na které zde můžete narazit, hravou retro atmosféru. 

O destinaci

V Tanzanii můžete poznat africkou přírodu v její syrové podobě, zároveň si ale nemusíte odepřít cestovatelský luxus. Národní parky se tady od sebe diametrálně liší, a nabízí tak svým návštěvníkům různorodou atmosféru a zážitky.

One Nature Nyaruswiga Lodge v tanzanském Serengeti se nachází pouhých 25 min. jízdy autem od přistávací plochy Seronera. Pokud letíte přímo na letiště Kilimandžáro International a přiletíte ráno, můžete si snadno letět navazujícím letem přímo na přistávací plochu Seronera. 

1032x554 One Nature Nyaruswiga ONH-Hotels-GalleryNFL-Bed-4

 

Ubytování

Ubytovat se můžete v One Nature Nyaruswiga buď v jednom z 12 luxusních stanů pro 2 nebo ve 2 rodinných stanech pro 4 osoby. Po dlouhém dni si také budete moct odpočinout v bazénu nebo vyhřívané jacuzzi a o jakékoliv přání, které vám probleskne hlavou, se postará váš komorník.

1032x554 One Nature Nyaruswiga ONH-Hotels-GalleryNFL-Bed

 

Restaurace

Všechny kulinářské výtvory z místní kuchyně jsou pečlivě připravovány a prezentovány tak, aby uspokojily i ty nejnáročnější chutě. Pečlivě připravený jídelní lístek zahrnuje pokrmy mezinárodní kuchyně a signature africké pokrmy obohacené o tanzanské bylinky a koření. Veškerý lahodný chléb a pečivo se ke každému jídlu peče čerstvé a podává se hostům přímo z pece. Aby lodge One Nature Nyaruswiga podpořil okolní komunity, všechny čerstvé produkty, které používají, jsou vypěstovány a sklizeny na místních farmách a ve vesnicích, což sousedům pomáhá zajistit stálý a udržitelný zdroj obživy.

1032x554 One Nature Nyaruswiga ONH-Lounge-Boma-1

 

Aktivity

Jde vidět, že majitelé One Nature Nyaruswiga mají se safari opravdu velké zkušenosti, což se promítá na speciálně upravených safari vozech. Odpružené sedačky, zásuvky na nabíjení fotoaparátů, okénko, které umožňuje lepší úhel fotek – to je jen zlomek sympatických charakteristik aut, kterými se za divokou zvěří vydáte. Navíc si zde můžete půjčit ke svým fotoaparátům špičkové teleobjektivy, což vám ušetří pár kil v batohu.

1032x554 One Nature Nyaruswiga ONH-Balloon-Safari-3

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Naplánujte s námi svoji vysněnou dovolenou a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer