&Beyond Serengeti Under Canvas, Tanzanie – Serengeti

Stanové safari v příjemné samotě a velkolepém pohodlí

Zažijte klasické stanové safari v uklidňující samotě a velkolepém pohodlí, kdy vás od divů Serengeti dělí pouze plátěné stěny stanu. Tábory se stěhují pětkrát ročně a snaží se předvídat pohyby Velké migrace, aby se hosté dostali co nejblíže k pohybu pakoňů a poznávali nádhernou místní zvěř. 

O destinaci

V Tanzanii můžete poznat africkou přírodu v její syrové podobě, zároveň si ale nemusíte odepřít cestovatelský luxus. Národní parky se tady od sebe diametrálně liší, a nabízí tak svým návštěvníkům různorodou atmosféru a zážitky.

Do Serengeti létají pravidelné lety na přistávací plochu, která je nejblíže současné poloze táborů (Seronera, Ndutu, Grumeti nebo Kogatende). Poté následuje krátká cesta autem do tábora &Beyond Serengeti Under Canvas.

1032x554 &Beyond Serengeti Under Canvas Serengeti-Under-Canvas-bush-breakfast

 

Ubytování

V každém soukromém kempu &Beyond Serengeti Under Canvas je umístěno pouze 9 stanů, a tak si můžete vychutnat luxus naprosté spokojenosti a nocí strávených v africké buši.

Tyto mobilní kempy využívají pouze soukromá tábořiště, a jsou tak intimní a exkluzivní. V luxusních kempech si užijete soukromý komornický servis, lustry, stříbrné příbory, křišťál, vlastní splachovací WC, venkovní vyhřívané sprchy ve stylu vědra a pohodlné postele s nadýchanými peřinami. Na zakázku vyrobené koberce a leštěné mosazné samovary dodávají nádech elegance a romantiky.

1032x554 &Beyond Serengeti Under Canvas Serengeti-Under-Canvas-guest-tent-double

 

Restaurace

Součástí prostor pro hosty je vyhrazený obývací a jídelní stan, který nabízí hluboké pohovky, z nichž lze rozjímat nad rozlehlostí a klidem okolní krajiny. Odpočívejte pod temnou sametovou noční oblohou a vychutnávejte si vydatná jídla podávaná na třpytivém křišťálu a stříbře, které odráží mihotavé světlo milionů zářících hvězd. Shlukněte se kolem doutnajícího táborového ohně, abyste si vyprávěli příběhy o kouzlu dne a poslouchali, jak ožívá africká noc.

1032x554 &Beyond Serengeti Under Canvas Serengeti-Under-Canvas-bush-dining

 

Aktivity

V &Beyond Serengeti Under Canvas jsou projížďky přizpůsobené vašim preferencím a můžete si vybrat mezi kratšími projížďkami 2x denně nebo 1 celodenní projížďkou se zastávkou na piknikový oběd. Vyjížďky jsou pečlivě naplánovány tak, aby předvídaly průběh Velké migrace, takže byste neměli cestovat příliš daleko, abyste viděli obrovská stáda. Pokud se však migrace rozjela nebo probíhají dramatické přechody řek, můžete se rozhodnout strávit ve vozidle více času, abyste maximalizovali své šance na spatření tohoto neuvěřitelného fenoménu.

Pokud nejsou migrační stáda v dosahu, jsou nemovitosti &Beyond dokonale situovány v některých z nejodlehlejších a nejkrásnějších koutů Serengeti, kam vyrážejí vyjížďky za výjimečnou místní zvěří. Vyjížďky za zvěří se konají v národním parku Serengeti, takže jízdy mimo cesty a noční vyjížďky nejsou povoleny.

1032x554 &Beyond Serengeti Under Canvas Serengeti-Under-Canvas-guides

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Naplánujte s námi svoji vysněnou dovolenou a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist