Nimali Mara, Tanzanie

Moderní butikový stanový kemp

Nimali Mara je skrytá oáza na odlehlém místě, která vám nabídne nekonečné možnosti odpočinku a poznávání divoké přírody Tanzanie zblízka. Tento butikový a intimní stanový kemp nabízí pocit sofistikované elegance a je navržen s moderním a organickým dekorem.

O destinaci

V Tanzanii můžete poznat africkou přírodu v její syrové podobě, zároveň si ale nemusíte odepřít cestovatelský luxus. Národní parky se tady od sebe diametrálně liší, a nabízí tak svým návštěvníkům různorodou atmosféru a zážitky.

Nimali Mara se nachází v odlehlé oblasti Kogatende, v severní části národního parku Serengeti a 30 min. od řeky Mara.

Nimali Mara 19_uid_611218f02a4aa

 

Ubytování

Každé apartmá je záměrně umístěno tak, aby z něj byl co nejlepší výhled na pláně. Od krásy vnitřních prostor až po prosklenou stěnu s výhledem na živou krajinu a podmanivou divokou zvěř – jde o pečlivě navržené útočiště, které podporuje klid a pohodu. Nimali Mara má 8 stanových apartmánů a 2 novomanželské apartmány s vlastním bazénem a obývacím prostorem, které lze při cestování s rodinami přeměnit na pokoj.

Nimali Mara 17_uid_611216fe6d355

 

Restaurace

Ze společenské místnosti a restaurace, kde si vychutnáte místní speciality, se naskýtá nádherný výhled na pláně Serengeti a úžasnou migraci pakoňů.

Nimali Mara 20_uid_61121703f39d0

 

Aktivity

Nekonečný bazén je umístěn ve skalnaté přírodní jeskyni s výhledem na nekonečné pláně, kde se často míhají místní divoká zvířata. Lodge poskytuje individuální a exkluzivní zážitky určené přímo pro vás. S využitím rozsáhlých krás krajiny proměníme každou příležitost tak, aby byl každý okamžik nezapomenutelný. Doporučujeme let balonem, a obdivovat tak krásy Tanzanie z ptačí perspektivy.

Nimali Mara 24_uid_611216465dfc0

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Naplánujte s námi svoji vysněnou dovolenou a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“

Kristýna Kopečková

Senior Private Travel Designer / Product Manager