&Beyond Ngorongoro Crater Lodge, Tanzanie – Ngorongoro

Mezi všemi atributy elegantního barokního zámku

V &Beyond Ngorongoro Crater Lodge se mísí neuvěřitelný kontrast luxusního ubytování v barokním stylu s výhledem na ryze africkou krajinu. Člověk je z tohoto unikátního místa opravdu u vytržení. Kromě křišťálových lustrů, těžkých závěsů a komorníka, který vám je tu vždy k ruce, si totiž můžete dopřát z pohodlí prostorné vany pohled na legendární kráter Ngorongoro, na jehož okraji je lodge posazen. Kromě safari, které se zde logicky jako výjimečný zážitek nabízí, se přichystejte také na výbornou zkušenost čistě gastronomického rázu.

O destinaci

V Tanzanii můžete poznat africkou přírodu v její syrové podobě, zároveň si ale nemusíte odepřít cestovatelský luxus. Národní parky se tady od sebe diametrálně liší, a nabízí tak svým návštěvníkům různorodou atmosféru a zážitky.

Ngorongoro Crater Lodge se nachází přímo na okraji kráteru Ngorongoro a nabízí jedinečný výhled na jeden z přírodních divů světa. Z Arushy na letiště Lake Manyara létá 2x denně řada leteckých společností. Lodge vyzvedává hosty z přistávací dráhy v uzavřených vozidlech pro pozorování zvěře a cesta do lodge trvá přibližně 1,5 hod.

1032x554 &Beyond Ngorongoro Crater Lodge guest-area-overlooking-ngorongoro-crater-at-andbeyond-lodge-on-a-luxury-safari-in-tanzania

 

Ubytování

30 apartmánů rozdělených do 3 táborů se stropy z banánových listů a střechami z trávy poskytuje intimní a exkluzivní zážitek. Každý tábor má vlastní posezení a jídelnu a soukromé komorníky, kteří poskytují vřelý a osobní servis. Díky neustále se měnícím výhledům, kdy mlhy víří nad obrovským kotlem divoké zvěře pod vámi, je toto místo skutečně úchvatné. 

1032x554 &Beyond Ngorongoro Crater Lodge safari-suites-with-magnificent-crater-views-at-andbeyond-ngorongoro-crater-lodge-on-a-luxury-tanznia-safari

 

Restaurace

Pokud na večeři zavítáte do hlavního sálu, dostane se vám kouzelného večera se skvělými pokrmy, vystoupením místního sboru a idylicky hořícím krbem v pozadí. Navíc zde také mají svůj vlastní vinný sklep, takže si můžete k jídlu dopřát i vynikající sklenku vína.

1032x554 &Beyond Ngorongoro Crater Lodge handcrafted-banana-tached-dining-area-at-andbeyond-ngorongoro-crater-lodge-on-a-luxury-tanznia-safari

 

Aktivity

Sledujte a poslouchejte zpěv masajských válečníků s výhledem na kráter bohatý na zvěř při západu slunce nebo si vychutnejte ochutnávku vína ve vinotéce. Osobní komorníci diskrétně uspokojí každou potřebu každého hosta, přinesou čaj do postele, zatopí v krbu a připraví bublinkovou koupel.

Tato oblast má bohatou historii, kulturu a rozmanitost. Dopřejte si hostinu na soukromém piknikovém místě na dně kráteru. Obujte si turistické boty a vydejte se na 3 úžasné túry, stravte dopoledne s lidmi z kmene Hadzabe, navštivte kolébku lidstva v soutěsce Olduvai nebo si dopřejte masáž.

Téměř 3 miliony let stará prastará kaldera ukrývá jedno z nejkrásnějších útočišť divoké zvěře na Zemi. Na jejím okraji jsou chráněni ohrožení černí nosorožci, po lesích se potulují obří sloni s kly, lví samci slídí po pastvinách a plameňáci se hemží na sodných jezerech.

1032x554 &Beyond Ngorongoro Crater Lodge Ngorongoro-Why-we-love-it-Massage

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Naplánujte s námi svoji vysněnou dovolenou a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“

Veronika Robin

Product Manager