Tulia Zanzibar, Tanzanie – Zanzibar – Pongwe

Malý luxusní romantický plážový resort

Tulia Zanzibar má české majitele a v roce 2021 byl vyhlášen jako Nejlepší luxusní romantický plážový resort na světě. Jejich příběh se začal psát na Vánoce 2015, kdy se po čtyřletém úsilí podařilo dvěma českým majitelům představit světu produkt, jaký na Zanzibaru nemá obdobu – Tulia Zanzibar. Malý luxusní butikový resort nabízející intimní prostředí, pohodovou uvolněnou atmosféru a služby na prémiové úrovni.

O destinaci

Jižní ostrov Zanzibar a severní Pemba a k nim přidružené ostrůvky v Indickém oceánu představují jedny z posledních přírodních rájů na Zemi a jsou luxusní destinací vyhledávanou nejnáročnějšími cestovateli.

Tulia Zanzibar se nachází ve městě Pongwe, 27 km od města Zanzibar, a má soukromou pláž.

1032x554 Tulia Zanzibar mapa

 

Ubytování

Ať už přijíždíte na luxusní romantickou dovolenou v páru, nebo jako rodina s dětmi, budete mít skvělý výběr pokojů. Záleží jen na vás, zda si vyberete pokoj s vířivkou, pokoj v soukromí nebo s nejlepším výhledem na oceán. Všechny 4 kategorie pokojů jsou navrženy tak, aby poskytovaly skvělý zážitek z dovolené.

1032x554 Tulia Zanzibar N23A1510

 

Restaurace

Hotel Tulia má výjimečnou fine dining restauraci, kde si můžete plně vychutnat výjimečné jídlo. Šéfkuchař Mgeni, označen za „Skrytý klenot Tanzanie“, připravuje jídla vždy z čerstvých, místních a nejkvalitnějších surovin. Své kouzelné kuchařské umění předvádí každý den, od snídaně až po večeři. Třikrát denně peče čerstvé domácí pečivo všeho druhu v hotelové dřevěné peci.

1032x554 Tulia Zanzibar N23A2929-1

 

Aktivity

Pro ty, kteří chtějí vidět Zanzibar z jiného pohledu, doporučujeme výlet do posledního zanzibarského velkého lesa. Toto místo je domovem zanzibarských červených opic Colobus a mnoha dalších zvířat. Průvodce vás zavede na 3 různá místa, kde můžete pozorovat opice v jejich přirozeném prostředí. Na severu Zanzibaru se zase nachází jedna z přírodních lagun plná mořských želv. V hotelu nechybí celá řada vodních sportů, posilovat a hýčkat se můžete v místním spa.

1032x554 Tulia Zanzibar IMG_2532_Snapseed-e1586172889868

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Ať už hledáte romantickou dovolenou, rodinnou dovolenou nebo chcete dopřát svým blízkým luxusní zážitek – naším posláním je zajistit nezapomenutelnou dovolenou a maximální pohodlí v nádherném prostředí.“

Kristýna Kopečková

Senior Private Travel Designer / Product Manager