&Beyond Klein's Camp, Tanzanie – Serengeti

Exkluzivní tanzanské safari

Z &Beyond Klein's Camp, který se nachází na okraji kopců Kuka Hills, je úchvatný výhled do údolí, které hraničí se Serengeti a národní rezervací Masai Mara. Těšte se na exkluzivní pozorování zvěře, vzrušující noční projížďky, stravování v buši, masajskou kulturu a staromódní safari luxus. Tento soukromý a odlehlý kemp ztělesňuje samotnou duši Serengeti a nabídne vám ducha divoké Afriky. &Beyond Klein's Camp, zasazený do mírné a zároveň drsné krajiny, odráží srdce této nezkrotné země s vintage safari stylem.

O destinaci

V Tanzanii můžete poznat africkou přírodu v její syrové podobě, zároveň si ale nemusíte odepřít cestovatelský luxus. Národní parky se tady od sebe diametrálně liší, a nabízí tak svým návštěvníkům různorodou atmosféru a zážitky.

Hluboko v odlehlém koutě národního parku Serengeti, bohatém na zvěř, na koncesi o rozloze 10 000 hektarů pronajaté od masajských majitelů, nabízí &Beyond Klein's Camp hostům exkluzivní tanzanské safari. Řada leteckých společností provozuje každé ráno pravidelné lety z Arushy na přistávací plochu Lobo, odkud následuje 1,5–2hodinová klidná cesta do tábora s možností pozorování zvěře po cestě.

1032x554 &Beyond Kleins Camp Cottage-view-andBeyond-Kleins-Camp-Serengeti-Tanzania

 

Ubytování

&Beyond Klein's Camp se skládá z pouhých 10 intimních chatek postavených z místního kamene a rákosu makuti s bohatými dřevěnými podlahami a klasickým interiérem. Každá chata má vlastní koupelnu a soukromou verandu, kde mohou hosté obdivovat mimořádný výhled do údolí a zároveň popíjet svůj oblíbený nápoj z osobního baru.

1032x554 &Beyond Kleins Camp Cottage-interior-andBeyond-Kleins-Camp-Serengeti-Tanzania

 

Restaurace

Vychutnejte si otevřenou africkou krajinu a jídlo podávané stejně jako dávní afričtí objevitelé. Dopřejte si kulinářský zážitek v &Beyond Klein's Camp, který se zaměřuje na zdravé dobroty v prostředí buše a nabízí snídaně, obědy nebo večeře pod širým nebem.

1032x554 &Beyond Kleins Camp Kleins-camp-serengeti-romantic-dinner

 

Aktivity

Unikněte davům na této soukromé koncesi s přístupem do Serengeti. Tato strategická rezervace hraničí se Serengeti a divoká zvěř se zde neustále pohybuje. Díky tomu, že na pozorování jezdí pouze vozidla &Beyond, se můžete díky citlivé jízdě mimo silnice dostat blíže ke zvěři.

Prolínání s místními masajskými komunitami, od nichž je půda pronajata, vám umožní se seznámit s touto kulturou autentickým způsobem. Denně komunikujete s Masaji, navštivte bomu nedaleko tábora a seznamte se s každodenními činnostmi, povinnostmi a kulturou tohoto kmene.

1032x554 &Beyond Kleins Camp Kleins-camp-serengeti-safari-game-drive

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Naplánujte s námi svoji vysněnou dovolenou a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader