Safari v Africe

Zážitky Safari

Inspirujte se našimi tipy na africké destinace, kde si safari náležitě užijete.

1450x674_Afrika_Safari_shutterstock_678502927

 

Safari – nezapomenutelné africké dobrodružství

Dovolenou na safari v Africe musíte zažít. Poznejte její přírodu v její syrové podobě, zároveň si ale neodpírejte cestovatelský luxus a bezpečí, které jsou u naší společnosti samozřejmostí. My vám poradíme, kde a kdy s objevováním tohoto kontinentu začít, a pomůžeme naplánovat pobyt do posledního detailu tak, abyste o nic nepřišli. To, co tu zažijete, si totiž budete pamatovat celý život.

Keňa

Zastavuje se vám dech při pomyšlení na nedotčenou přírodu a divokou zvěř? Pak ve vás dřímá duše dobrodruha, jejíž touhu po objevování dokonale uspokojí Keňa. Volně se pasoucí stáda antilop, slonů či buvolů, v dálce řev divokých šelem, nejmagičtější západy slunce, noci v luxusních stanech pod hvězdami – to vše zažijete v této výjimečné africké zemi.

1032x554_Afrika_Safari_shutterstock_464247959

 

Jihoafrická republika

Obdivovatelé přírody si Jihoafrickou republiku zamilují. Je domovem více než 20 000 druhů rostlin a 200 velkých savců a pro milovníky safari je opravdovým rájem. Pro pozorování zvěře doporučujeme okolí Krugerova národního parku, neboť podmínky pro sledování jsou v řadě privátních rezervací lepší než v samotném parku. Uvidíte lvy, levharty, slony, nosorožce, zebry a antilopy. Velkou výhodou jsou rezervace bez výskytu malárie, například Madikwe Game Reserve, což dělá z Jihoafrické republiky výbornou destinaci pro rodinnou safari dovolenou.

1032x554_Afrika_Safari_shutterstock_261879623

 

Tanzanie

Tanzanie je zemí divokých zvířat, vysokých hor i bělostných pláží. Představuje ideální volbu pro ty, kteří s cestováním za divokou zvěří teprve začínají. Jde o nenáročnou zemi plnou zvÍřat a krásné divoké přírody. Nejúchvatnější národní parky najdete na severu země, která je kromě fascinující flory známá také pro výskyt zvířat tvořících Velkou pětku - slona afrického, nosorožce dvourohého, buvola afrického, lva a levharta skvrnitého.

1032x554_Afrika_Safari_shutterstock_601859093

 

Namibie

Namibie je zemí nekonečné rozmanitosti. Epická krajina, divoká příroda, nejstarší poušť světa, nejvyšší písečné duny, původní kmeny a v poměru k velikosti země značně nízká osídlenost dohromady tvoří skutečný ráj pro fotografy, dobrodruhy a cestovatele, kteří touží po souznění s přírodou. Představujeme vám jedno z nejkrásnějších míst světa, samostatnou planetu Namibie, kde víc než cokoli jiného platí zákony přírody a příroda sama jako by byla předobrazem surrealistických umělců.

1032x554_Afrika_Safari_shutterstock_754071406

 

Botswana

Botswana je domovem rozmanité přírody a divokých zvířat. Zažijete zde naprosto exkluzivní safari zážitky, jako nikde jinde. V místní divočině bez lidí najdete přepychové chatky a odlehlé stanové tábory, zejména v deltě řeky Okavango a okolí, které vám poskytnou místo v první řadě při pohledu na divokou zvěř, kterou budete mít jen pro sebe.

1032x554_Afrika_Safari_Keňa_shutterstock_156151316

 

Tipy na další zážitky

Dovolená v Zimbabwe, Zambii a Botswaně den po dni

Dovolená v Zimbabwe, Zambii a Botswaně den po dni

Podívejte se, jak by mohla vypadat vaše safari dovolená ve 3 zemích Afriky. Tu vaši ale připravíme přímo vám na míru a zařídíme vše potřebné pro vaši cestu.

Objevte více
Vzpomínka na Tanzanii

Vzpomínka na Tanzanii

Podívejte se do Tanzanie s naší travel designérkou. Národní parky se tady od sebe diametrálně liší, a nabízí tak svým návštěvníkům různorodou atmosféru.

Objevte více
Z Nairobi za zvířaty, pod Mount Kenya a zpět

Z Nairobi za zvířaty, pod Mount Kenya a zpět

Keňa nabízí autentickou kulturu, surovou Afriku a především neustále usměvavé a pohostinné obyvatelstvo. Travel designéři vypráví o této zemi i o safari.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Náš tým designérů vám připraví nezapomenutelnou dovolenou na míru kdekoliv na světě.“

Dominik Kohel

Chief Executive Officer