Txai Resort Itacare – Relais & Châteaux, Brazílie – Bahia

Luxusní ubytování na starobylé farmě

Hotel Txai je velmi zvláštní místo pro odpočinek a vychutnávání přírody v jejím nejlepším možném provedení, které se nachází na starobylé kokosové a kakaové farmě o rozloze 92 hektarů (227 akrů) v oblasti ochrany životního prostředí Itacaré Serra Grande v obci Itacaré. Všech 38 bungalovů a apartmánů je rozmístěno po celé farmě v harmonii s okolními kokosovými palmami. Mohou se nacházet jen pár kroků od písečné pláže nebo na vrcholcích kopců, s nejkrásnějším výhledem na oceán, obklopené faunou a flórou avšak velmi blízko soukromé 5 km dlouhé pláže.

O destinaci

Brazílie je největší zemí Jižní Ameriky a pátá největší na celém světě. Jedna z nejúchvatnějších zemí, která je i díky moderní architektuře zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO, láká svou pulzující energií, barevností, bílými plážemi a amazonskými pralesy turisty z celého světa.

Hotel Txai leží v sousedství vesnice Itacaré v jižní Bahii v Brazílii. V Itacaré se nacházejí typické výjevy bahijské kultury. Radost místních lidí, zářivé barvy, tanec, capoeira, pozoruhodná chuť místní kuchyně, kostelík, maják, rybářská vesnice, kakaové farmy, zeleň a moře. Itacaré má svůj původ v domorodé vesnici. V roce 1530 ji kolonizovali Portugalci a dnes je živou kulisou bahijské kultury.

1 Txai Resort Itacare – Relais & Châteaux, Brazílie – Bahia

 

Ubytování

Architekturu 38 ubytovacích zařízení tvoří lehké konstrukce z původních materiálů. V rajském prostředí, jakým komplex Txai je, se vaše dovolená stane jedinečným a vytříbeným zážitkem, kde se harmonie vaší rodiny spojí na skutečně exkluzivním místě. Bezpečnost a soukromí jsou zde nezpochybnitelnými prioritami a nabízejí hotelové služby, které splňují nejvyšší standardy. Ubytování nabízí Txai ve 2 bungalovech premium, 12 bungaleovech luxury, 10 bungalovech superior a 14 apartmánech.

2 Txai Resort Itacare – Relais & Châteaux, Brazílie – Bahia

 

Restaurace

Gastronomie, která respektuje bahijské kulinářské tradice. Alchymie vzniká spojením vášně, regionálních surovin a mezinárodních kulinářských technik. V rukou zkušených kuchařů a vysoce profesionálního týmu získává příroda jedinečné chutě a vůně. Sommeliér navrhne to správné víno, které bude s pokrmy ladit. V nabídce vinného sklepa najdete široký výběr jihoamerických a mezinárodních vín. Je možné připravit i exkluzivní večeři v naprostém soukromí uprostřed bujné přírody resortu Itacaré Txai.

3 Txai Resort Itacare – Relais & Châteaux, Brazílie – Bahia

 

Aktivity

V Itacarezinho na jihu Bahie stojí za objevení každý kout. Aby byl zajištěn váš klid a bezpečnost při všech aktivitách, nabízí společnost Txai Itacaré's Casa de Passeios průvodce, kteří jsou vyškoleni, kvalifikováni a vybaveni k pořádání výletů po regionu. Všechny nabízené ekoturistické aktivity respektují životní prostředí a minimalizují dopad na přírodu.

Lázně Txai, uctívají přírodu, předávají sílu setkání lesa a oceánu a umožňují vzniknout pohodě v každém těle a duši, které je vyhledají. Vyslyšte volání a vyberte si svůj léčebný rituál.

4 Txai Resort Itacare – Relais & Châteaux, Brazílie – Bahia

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Pro vaši dovolenou naplánujeme a zařídíme vše, aby byla přesně podle vašich představ a snů.“

Tereza Musilová

Private Travel Designer