Carmel Taíba Exclusive Resort, Brazílie – Taíba

Výjimečnost úchvatné krásy

Díky jedinečnému designu, pod kterým jsou podepsáni Marcelo Franco, João Armentano a Alex Hanazaki, a bohaté atmosféře detailů má resort Carmel Taíba unikátní přírodní umístění, která se zvedá nad útesem a vyčnívá nad moře. K dispozici je 36 ubytovacích jednotek rozdělených do elegantních vil s nepopsatelným výhledem, které jsou navrženy tak, aby zaručovaly pohodlí a luxus do nejmenších detailů. Počítejte s exkluzivními službami, cearense haute cuisine a velkou noblesou. Resort je tím pravým místem pro ty, kteří hledají soukromí, pohodlí a úchvatnou přírodu.

O destinaci

Brazílie je největší zemí Jižní Ameriky a pátá největší na celém světě. Jedna z nejúchvatnějších zemí, která je i díky moderní architektuře zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO, láká svou pulzující energií, barevností, bílými plážemi a amazonskými pralesy turisty z celého světa.

Carmel Taíba Exclusive Resort se nachází v rybářské vesnici Praia da Taíba v São Gonçalo do Amarante, 75 km od Fortalezy. Pláž Taíba je určena pro ty, kteří hledají klid, ale také pro ty, kteří hledají rozbouřené moře pro provozování vodních sportů, a pro ty, kteří mají rádi slanou mořskou vodu a sladkou vodu v laguně.

1 Carmel Taiba Exclusive Resort

 

Ubytování

Exkluzivní resort Carmel Taíba se zrodil 19. prosince 2019 s cílem poskytnout ty nejlepší pocity. K dispozici je 36 ubytovacích jednotek rozdělených do elegantních vil s nepopsatelným výhledem, které jsou navrženy tak, aby zaručovaly pohodlí a luxus do nejmenších detailů. Architektonický projekt, pod nímž je podepsán Marcelo Franco, inovuje spojením přírody a stavebních prvků. Vnitřní prostory navrhl João Armentano a kombinují regionální odkazy a současné vlivy, aby zajistily pohodlí a sofistikovanost. Krajina, pod níž je podepsán Alex Hanazaki, ukazuje severovýchodní přírodu nevídaným a překvapivým způsobem. S výběrem ubytování vám rádi pomůžeme.

2 Carmel Taiba Exclusive Resort

 

Restaurace

V resortu Carmel Taíba je k dispozici restaurace Cipó s 360° balkonem s výhledem na moře, bazén a letovisko, klimatizovaná restaurace Pau a Pique s výhledem na moře a bazén a s panoramatickou kuchyní a vinným sklípkem a Bar das Artes s kompletní nabídkou nápojů a občerstvení v mimořádně příjemném prostředí v blízkosti vířivek a pláže Carmel s výhledem na moře.

Dále vás tu čekají ještě například snídaně na dřevěném podnose, romantické večeře, degustační menu, karmelské pikniky a krabí čtvrtky.

3 Carmel Taiba Exclusive Resort

 

Aktivity

V hotelu Carmel Taíba najdete posilovnu s moderním vybavením. Počítat můžete také se suchou a parní saunou, vířivkami a bazény ve velmi kultivovaném prostoru. Spa Carmel by Caudalie nabízí ošetření obličeje a těla podepsané francouzskou značkou Caudalie Paris. Lázeňské služby jsou také možné si vyžádat na pokoj.

Dále si tu můžete užít ještě např. jízdu na člunu, UTV a bugině, výlet vrtulníkem a čtyřkolkou, výuku surfování a kitesurfingu, hrnčířskou dílnu, dětské kino, jízdu na kole s průvodcem, jízdu na kole na pláži a lekce jógy.

4 Carmel Taiba Exclusive Resort

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Pro vaši dovolenou naplánujeme a zařídíme vše, aby byla přesně podle vašich představ a snů.“

Tomáš Marek

Private Travel Designer