Emiliano São Paulo, Brazílie – Sao Paulo

Luxusní hotel v úžasné lokalitě

Hotel Emiliano São Paulo se nachází v srdci čtvrti Jardins, na adrese Rua Oscar Freire, která je zároveň symbolem města, a je obklopen uměleckými galeriemi, vyhlášenými restauracemi a řadou obchodů, takže se snadno dostanete k tomu, co potřebujete. To, co nejlépe charakterizuje hotel Emiliano, je pozornost věnovaná detailům. Vše je promyšlené a pečlivě připravené pro pohodu a komfort hostů. Od příjemného prostředí a individuálních služeb až po velmi přátelský hotelový personál.

O destinaci

Brazílie je největší zemí Jižní Ameriky a pátá největší na celém světě. Jedna z nejúchvatnějších zemí, která je i díky moderní architektuře zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO, láká svou pulzující energií, barevností, bílými plážemi a amazonskými pralesy turisty z celého světa.

Hotel Emiliano se nachází v jedné z nejpůvabnějších a nejmodernějších čtvrtí São Paula, v srdci čtvrti Jardins, na ulici Rua Oscar Freire, která je zároveň symbolem města. Hotel je obklopen obchody, uměleckými galeriemi, vyhlášenými restauracemi, útulnými kavárnami a významnými kancelářemi. Nachází se pouhé 2 km od dvou hlavních finančních center města, mezi ulicemi Paulista Avenue a Faria Lima Avenue.

1 Emiliano São Paulo

 

Ubytování

Všechny pokoje jsou prostorné, jedinečně a odlišně zařízené, aby každý z nich působil intimněji, útulněji a pohodlněji. Nejzajímavějším z nich je Cube Suite. 135 m² se dělí na obývací pokoj s bazénem, jídelní kout, úschovnu zavazadel, extra toaletu a apartmá v mezipatře s manželskou postelí velikosti king size a koupelnou integrovanou do pokoje. Prosklená kostka umístěná v podkroví hotelu umožňuje 180° výhled na město.

2 Emiliano São Paulo

 

Restaurace

Restaurace Emiliano, kterou vede talentovaný milánský šéfkuchař Andrea Montella, nabízí moderní italskou kuchyni. Lobby bar je zároveň sofistikovaný a neokázalý. Jeho jedinečná výzdoba umocňuje pohostinnost hotelu osobitostí a harmonií. Champagne Bar & Caviar nabízí nejkompletnější výběr šampaňského pod více než 80 značkami. V Emiliano São Paulosi také dáte jeden z nejlepších brunchů v São Paulu. Nabízí exkluzivní menu s klasickými pokrmy, lahodnými objevy místní kuchyně a jedinečnými výtvory šéfkuchaře.

3 Emiliano São Paulo

 

Aktivity

Lázně Santa Pele s venkovním prostorem, dvěma japonskými lázněmi, sprchou, vertikální zelenou stěnou a dlouhými křesly vytvářejí příjemnou atmosféru s intimním nádechem, která je určena k relaxaci těla i mysli.

Fitness v hotelu Emiliano São Paulo je otevřeno 24 hodin denně a tento prostor je plně vybaven pro provozování jakékoli fyzické aktivity, jako je funkční nebo silový trénink a aerobní cvičení. Fitness centrum má venkovní prostor s výhledem na ulici Oscara Freireho.

4 Emiliano São Paulo

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Pro vaši dovolenou naplánujeme a zařídíme vše, aby byla přesně podle vašich představ a snů.“

Veronika Robin

Product Manager