Fairmont Rio de Janeiro Copacabana, Brazílie – Rio de Janeiro

Luxusní ubytování na pláži Copacabana

Společnost Fairmont Hotels & Resorts se rozhodla otevřít svůj první hotel v Jižní Americe právě v Riu, konkrétně na pláži Copacabana, na sluncem zalitém písku pláže Copacabana a s výhledem na majestátní horu cukrové homole. Hotel Fairmont Rio de Janeiro Copacabana, který se nachází na jednom z nejpozoruhodnějších míst na nábřeží, byl navržen renomovanou architektkou Patricií Anastassiadis a inspiroval se leskem 50. let v Riu de Janeiru.

O destinaci

Brazílie je největší zemí Jižní Ameriky a pátá největší na celém světě. Jedna z nejúchvatnějších zemí, která je i díky moderní architektuře zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO, láká svou pulzující energií, barevností, bílými plážemi a amazonskými pralesy turisty z celého světa.

Fairmont Rio de Janeiro Copacabana se nachází na Atlantic Avenue podél nádherné pláže Copacabana, pouhých 20 min. jízdy od místního letiště (Santos Dumont) a 40 min. od hlavního mezinárodního letiště Tom Jobim. Copacabana je fascinující kulturní směsicí hudby, umění a módy, toto kouzelné místo se nachází v blízkosti muzeí, divadel, botanické zahrady a pouhé 3 km od fascinující laguny Rodrigo de Freitas a pláže Ipanema.

1032x554 Fairmont Rio de Janeiro Copacabana rtaImage

 

Ubytování

Fairmont Rio nabízí 375 komfortních a stylových pokojů na nejkrásnější pláži planety. Tyto pětihvězdičkové pokoje byly inspirovány Copacabanou z 50. let minulého století a architektka Patrícia Anastassiadis je navrhla tak, aby hostům poskytovaly maximální pohodlí a relaxační zážitek. Všechny pokoje mají balkony.

1032x554 Fairmont Rio de Janeiro Copacabana 2-55

 

Restaurace

Restaurace Marine Restô s nádherným výhledem na pláž Copacabana, v níž se mísí uvolněnost a elegance, je vynikající volbou pro ty, kdo chtějí ochutnat nejlepší místní suroviny. Spirit Copa Bar se nachází vedle nekonečného bazénu hotelu Fairmont Rio a je z něj také úchvatný výhled na pláž Copacabana. V přízemí hotelu Fairmont Rio se nachází místo, které nabízí různé druhy skutečně brazilských káv, k nimž si můžete dát lehké a chutné jídlo, například toast nebo dokonce sendvič, COA&CO CAFE. Kromě toho je v nabídce také ručně vyráběná zmrzlina. Tropìk je plážový klub s výhledem na oceán, středomořskou kuchyní a interiérem, který se nachází na písečné pláži Posto 6 na Copacabaně. Kromě nepřehlédnutelných hudebních atrakcí si zde můžete vychutnat snídani nebo carioca night s drinky přímo u moře.

1032x554 Fairmont Rio de Janeiro Copacabana 8-46

 

Aktivity

Kromě vyhlášeného karnevalu, poznávání města a místní kultury tu můžete i odpočívat. Lázně Willow Stream Spa by Fairmont nabízejí skutečně holistický zážitek včetně procedur na míru, které omlazují a dodávají energii. Zahrnují 5 masážních místností, včetně 1 místnosti pro páry, hamman a saunu, kosmetický salon, salon krásy i lázeňské apartmá. K tomu 2 bazény a prvotřídní fitness centrum.

1032x554 Fairmont Rio de Janeiro Copacabana 11-47

 

Depositphotos_183786274_xl-2015

„Pro vaši dovolenou naplánujeme a zařídíme vše, aby byla přesně podle vašich představ a snů.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist