Hotel das Cataratas, A Belmond Hotel, Brazílie – Iguassu Falls

Ve spojení s největšími vodopády světa

V tomto ikonickém sídle s růžovými zdmi se můžete těšit z jednoho z nejkrásnějších divů přírody a znovu zažehnout svého dobrodružného ducha. Můžete obdivovat úchvatné západy slunce s caipirinhou v ruce před pravým brazilským grilováním nebo se natáhnout u venkovního vyhřívaného bazénu chráněného bujným deštným pralesem. Hotel das Cataratas, A Belmond Hotel nabízí ty nejzajímavější a nejrůznější způsoby, jak vodopády Iguassu prozkoumat, od výletů lodí a vrtulníkem až po vytoužený časný vstup za úsvitu.

O destinaci

Brazílie je největší zemí Jižní Ameriky a pátá největší na celém světě. Jedna z nejúchvatnějších zemí, která je i díky moderní architektuře zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO, láká svou pulzující energií, barevností, bílými plážemi a amazonskými pralesy turisty z celého světa.

Hotel das Cataratas, A Belmond Hotel, Iguassu Falls je jediným hotelem v brazilském národním parku Iguassu, a nabízí tak bezkonkurenční polohu, jen kousek od úchvatných vodopádů. Exkluzivní přístup k této nádherné podívané večer a za úsvitu, kdy je park pro ostatní návštěvníky uzavřen, vám poskytne dokonalý scénář jedinečného a osobního ráje.

1 Hotel das Cataratas, A Belmond Hotel

 

Ubytování

Uklidňující portugalské koloniální vybavení vdechuje každému prostornému pokoji a apartmá starobylou eleganci. Odpočiňte si v zářivých řemeslných látkách a obdivujte umělecká díla z místní produkce, která zdobí stěny. Apartmá Junior mají útulný obývací pokoj, ve kterém si můžete psát zážitky z celého dne. V apartmánech Pool Suites se můžete vykoupat v soukromém bazénu. A v nádherných apartmá Cataratas Suites vás všudypřítomný šum vodopádů přiláká na jeden ze 4 panoramatických balkonů.

2 Hotel das Cataratas, A Belmond Hotel

 

Restaurace

Usedněte na své místo a vychutnejte si velkolepý kulinářský zážitek v hlubinách brazilského deštného pralesa. Dejte si křehké grilované pokrmy nebo delikátní fusion jídla, zatímco nad vámi v korunách stromů budou skřehotat papoušci a nedaleko budou hučet vodopády. V hotelu das Cataratas na vás čekají jedny z nejlepších restaurací v Brazílii.

3 Hotel das Cataratas, A Belmond Hotel

 

Aktivity

Jedinečná poloha hotelu je ideální základnou pro objevování. Do parku můžete vstoupit dříve, než se sem nahrnou davy lidí. Můžete se vydat na vzrušující projížďku rychlým člunem nebo vrtulníkem nebo se vydat na túru po skrytých stezkách plných divoké zvěře.

V nejlepším brazilském lázeňském resortu, který se nachází mezi bujnou džunglí a nádhernými vodopády Iguassu, na vás čeká prvotřídní regenerace. Při procedurách, které využívají ingredience z deštných pralesů a jsou zodpovědně sklízeny, se probudí vaše tělo i mysl.

4 Hotel das Cataratas, A Belmond Hotel

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Pro vaši dovolenou naplánujeme a zařídíme vše, aby byla přesně podle vašich představ a snů.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer