Gasthof Post Lech, Rakousko – Lech

80 let rodinné tradice a luxusu

Hotel vás vřele přivítá pohostinností, luxusem a výtečnou kuchyní, na kterých je poznat již 80 let péče rodiny Moosbruggerových. Přidejte k tomu venkovní bazén s báječným výhledem, parfumérii, kde vám poradí, jaká je ta správná vůně pro vás, 3 restaurace a oblíbený bar spisovatele Ludwiga Bemelmanse, který nese jeho jméno, a máte dokonalý prázdninový mix. Hotel patří do skupiny Relais & Châteaux a splňuje přísná kritéria nejluxusnějšího ubytování.

O destinaci

Arlberg v rakouském Tyrolsku poskytuje lyžování na té nejvyšší úrovni. 305 km propojených sjezdovek, více než 200 km sjezdů v hlubokém prašanu, 87 ultramoderních vleků a gondol nabízí milovníkům zimních sportů, sportovním i rekreačním lyžařům i freeriderům z celého světa alpský lyžařský ráj.

Hotel Gasthof Post se nachází nedaleko zimního střediska Arlberg ve městě Lech.

1032x554 Gasthof Post Lech PostLechSommer18_27E-scaled

 

Ubytování

Hotel Gasthof Post Lech nabízí 46 přepychově vybavených pokojů a suit, v tradičním rustikálním nebo inovativním moderním stylu. Tak jako v rodinném domě, každý pokoj je jiný a má své neopakovatelné kouzlo. Všechny jsou ale zařízené s respektem k alpské tradici a velkou láskou k detailu. Obklopí vás pečlivě vybrané starožitnosti, lovecké trofeje, umělecky malovaný nábytek i dokonalé technické vybavení.

1032x554 Gasthof Post Lech Kaisersuite-A-2

 

Restaurace

Hotel Gasthof Post Lech sídlí ve světoznámé baště gourmet kuchyně, městě Lech. Věřte, že si tu vskutku pochutnáte, jelikož zde prestižní francouzský průvodce po restauracích Gault et Millau rozdal nejvíce bodů na obyvatele na celém světě. A také se tu pravidelně koná LöffelWeise Lech, festival té nejlepší světové kuchyně. Na výběr máte ze 3 špičkových restaurací a večer můžete navštívit oblíbený bar spisovatele Ludwiga Bemelmanse, který nese jeho jméno.

1032x554 Gasthof Post Lech Pralinenvariation_284Slider-1

 

Aktivity

Kromě klasického lyžování si v nedalekém Arlbergu vyzkoušíte například i jízdu se psím spřežením nebo curling. Zrelaxovat můžete v perfektních hotelových lázních. V létě si můžete užít výlet po okolních horách pěšky nebo na kole s místním průvodcem, golf, návštěvu známého Bregenz Festival nebo Lech Classic Musik Festival.

1032x554 Gasthof Post Lech winter_pool_sonne_m-forstner

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem pokoje či suity přesně pro vás vám rádi poradíme.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist