Schlosshotel Fiss, Rakousko – Serfaus-Fiss-Ladis

Rodinná a ověřená tyrolská tradice

Schlosshotel Fiss má výborné zázemí pro lyžaře, ski-in ski-out je samozřejmostí, a i v létě se tu s velkou nabídkou aktivit nudit nebudete. Hotel disponuje luxusním wellness centrem o rozloze 5000 m². Majitelka hotelu, paní Bernadette, společně s rodinou věnuje hotelu veškerý čas a snaží se jej neustále vylepšovat, aby její hosté byli maximálně spokojeni. Pravidelní návštěvníci se mohou v podstatě každý rok těšit na nějaké překvapení, ať je to nový vinný sklep, wellness či nová restaurace.

O destinaci

Nádhernému údolí horských vesniček Serfaus, Fiss a Ladis se přezdívá sluneční terasa Tyrolska. Kromě slunečného počasí na vás čeká výborné lyžařské zázemí. Nadchne jak úplné začátečníky, tak zkušené sportovce. Hlavně vaše děti se tu budou mít jako v ráji – místní dětské parky se řadí mezi ty nejlepší v rakouských Alpách.

Schlosshotel Fiss leží přímo v údolí vesniček Serfaus, Fiss a Ladis.

1032x554 Schlosshotel Fiss schlosshotel-sommer-panorama

 

Ubytování

Ať už si chcete užít chvilku sami pro sebe, romantiku se svým protějškem nebo pohodu s celou rodinou, ve Schlosshotel Fiss se ocitnete ve světě komfortu a klidu. Hotel nabízí 135 pokojů a suit 5* kvality, od 32 do 105 m². Všechny jsou vyvedeny v současném alpském stylu a z balkonu nebo terasy se pokocháte nádhernými výhledy na okolní horské masivy. Vybrané suity jsou jako dělané pro intimní chvíle s partnerem. Rodinné suity zase mají oddělený obývací pokoj od ložnic. Pobyt vám zpříjemní luxusní přírodní kosmetika vyráběná přímo v Rakousku od vyhlášené wellness guru Susanne Kaufmann.

1032x554 Schlosshotel Fiss suite_panorama_wohnzimmer_vase

 

Restaurace

Ve Schlosshotel Fiss se vždy výborně najíte v příjemné, rodinné atmosféře. Místní šéfkuchaři se inspirovali hnutím slow food a kladou důraz na čerstvost a lokálnost surovin. Hlavní jídla se podávají v restauraci Turmstube, kde se snoubí tyrolská autenticita s elegantním prostředím a klidnou atmosférou hotelu. U odpoledního čaje vyzkoušíte místní speciality jako špecle, grostl nebo tvarohový císařský trhanec. Večer můžete zakončit ochutnávkou toho nejlepšího vína vybraného someliéry ve zdejším vinném sklípku.

1032x554 Schlosshotel Fiss mathias1

 

Aktivity

Schlosshotel Fiss má skvělé zázemí především pro lyžaře. Své si zde najdou jak úplní začátečníci, tak i profesionální sportovci. Zdejší půjčovna vám obstará lyže i snowboardy a soukromým výtahem vyjedete přímo na sjezdovku. Kromě skvělého lyžování si v okolí užijete běžkařské trasy nebo zimní procházky.

Ani v létě se tu nudit nebudete. Horská turistika a cyklistika na vás jen čekají. S dětmi se vypravíte do zábavního, adventure nebo bike parku nebo je můžete nechat v nejlepší péči místního Kids' Clubu.

Odpočinout si, ale i vydovádět se můžete ve špičkovém wellness centru o rozloze 5000 m². Najdete tu aquapark Aquamonte, dětský vodní svět a útulné lázně pro rodiny i jednotlivce.

1032x554 Schlosshotel Fiss private-spa

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem pokoje či suity přesně pro vás vám rádi poradíme.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist