Arlberg Hospiz Hotel, Rakousko – Arlberg

Vše na jednom místě

Majitelé, rodina Wernerových, jsou moderním ztělesněním tradiční tyrolské pohostinnosti – postarají se o vás jako o své. Navíc zde máte všechno při ruce. Hotel patří k resortu Arlberg 1800, který má ski shop, sportovní centrum, spa, galerii současného umění a koncertní sál, Kids' Club a 5 restaurací. K tomu všemu přímo u hotelu doslova vskočíte do jednoho z nejlepších a nejrozmanitějších lyžařských středisek v Rakousku. Třešničkou na dortu je zdejší vinný sklep s největší sbírkou magnum Bordeaux vín.

O destinaci

Arlberg v rakouském Tyrolsku poskytuje lyžování na té nejvyšší úrovni. 305 km propojených sjezdovek, více než 200 km sjezdů v hlubokém prašanu, 87 ultramoderních vleků a gondol nabízí milovníkům zimních sportů, sportovním i rekreačním lyžařům i freeriderům z celého světa alpský lyžařský ráj.

Arlberg Hospiz Hotel má krásnou polohu nad mraky v nadmořské výšce 1800 m, blízko nebe, daleko od shonu v údolí a přímo u sjezdovek Arlberg.

1032x554 Arlberg Hospiz Hotel hopiz-alm-aussen-arlberg1800resort-21

 

Ubytování

Heslem Arlberg Hospiz Hotelu je pohodlí a elegance. V přepychových pokojích a suitách najdete osobité, exkluzivní vybavení, ve kterém se ovšem budete cítit útulně. Vybírat si můžete z mnoha různých druhů ubytování a ve všech najdete příjemnou symbiózu tradice, půvabu a standardu moderního života.

1032x554 Arlberg Hospiz Hotel skyfall-suite-002_wz-andreas-pollok

 

Restaurace

Vaše chuťové pohárky si v Arlberg Hospiz Hotelu přijdou opravdu na své. Vychutnejte si luxusní večeři nebo si jen zaskočte na skvělý a zároveň rychlý oběd mezi lyžováním na velké, slunné terasy restaurace Hospiz Alm, vyvedené ve stylu moderní lyžařské lodge. Restaurace obdržela 15 bodů od Gault Milau 2019 a každý den tu kouzlí a plní gurmetské sny svých návštěvníků. Kromě toho v resortu, kam hotel patří, najdete další 4 prvotřídní restaurace. Všechny si je můžete užít v rámci hotelového balíčku Dine Around. Pýchou hotelu je vinný sklep s největší sbírkou magnum Bordeaux vín.

1032x554 Arlberg Hospiz Hotel arlberg-1800-resort_hopiz_alm_restaurant_kamin-_arlberg1800resort_-25

 

Aktivity

Po sportovních aktivitách načerpáte síly ve 2000 m² velkém Sport + Spa centru s bazénem, bio saunou či párou. Tyrolské hory si užijete ale i v létě. Na rozkvetlé louce si zacvičíte jógu, vydáte se na romantický noční trek s pochodněmi, zastřílíte si z luku nebo se naučíte jezdit na dirtbike.

1032x554 Arlberg Hospiz Hotel arlberg-1800-resort_alm_residence_suiten_saunabereich_٨_arlberg1800resort_-5

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem pokoje či suity přesně pro vás vám rádi poradíme.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist