Rosewood Schloss Fuschl, Rakousko – Salzkammergut

Historické útočiště na břehu jezera

Rosewood Schloss Fuschl se nachází v na břehu krásného alpského jezera Fuschl. Hotel nabízí prvotřídní restaurace a salonky a také Asaya, wellness koncept Rosewoodu, který zahrnuje osm léčebných místností, vnitřní a venkovní bazény a fitness centrum. Tým hotelu Rosewood Schloss Fuschl má hluboké znalosti o kultuře a svébytném dědictví regionu a je připraven poskytnout svým hostům kompetentní poradenství a pohostinnost.

 

O destinaci

I když je Rakousko naším přímým sousedem, je jeho krajina díky Alpám mnohem rozmanitější. Vysoké hory zde střídají velká jezera, nechybí hrady, zámky a krásně čistá města v čele s Vídní, kterou lze považovat za hlavní město vážné hudby. Bohatá kultura, perfektní lyžování, krásná příroda – to vše máme doslova na dosah ruky.

Hotel Rosewood Schloss Fuschl se nachází v rakouském regionu Salzkammergut na břehu krásného alpského jezera Fuschl. Hotel je obklopen horami a lesy a má výhodnou polohu mezi Salcburkem a Hallstattem, které jsou zapsány na seznamu světového dědictví UNESCO. Jeho architektura připomínající pohádkový zámek již mnoho let vítá vzácné hosty. Město Salcburk, proslulé svou historií, kulturou a hudbou, je vzdáleno jen kousek od hotelu.

1 Rosewood Schloss Fuschl, Rakousko – Salzkammergut | Exclusive Tours

 

Ubytování

Každý pečlivě navržený pokoj v hotelu Rosewood Schloss Fuschl s výběrem 98 pokojů, včetně 46 apartmánů a chaletů na břehu jezera, vypráví originální příběh, který se prolíná bohatým příběhem tohoto legendárního zámeckého útočiště na břehu jezera, které bylo otevřeno v létě 2024. Pobyt na zámku Schloss Fuschl, nacházející se uprostřed vznešené jezerní scenérie a okolních věčně zelených lesů, slibuje okouzlující kombinaci historického šarmu a moderního vkusu.

Dokonalý výběr domů a chaletů nabízí autentické prostředí, které vás vtáhne do nádherné přírody. Jsou doplněny o osobní služby komorníka a představují nejhonosnější a nejpalácovější ubytování v Rosewood Schloss Fuschl.

Rosewood Schloss Fuschl nabízí možnosti propojených pokojů, apartmá, domů a chat, které jsou ideálním ubytováním pro rodiny.

2 Rosewood Schloss Fuschl, Rakousko – Salzkammergut | Exclusive Tours

 

Restaurace

Objevte rakouskou kulinářskou dokonalost uprostřed úchvatné krajiny Salzkammergut v Rosewood Schloss Fuschl. Vychutnejte si pokrmy připravené z místních surovin, které ztělesňují tradici a chuť. Vydejte se na kulinářskou cestu oslavující rakouské dědictví a okolní krásy.

3 Rosewood Schloss Fuschl, Rakousko – Salzkammergut | Exclusive Tours

 

Aktivity

Pobyt na zámku Fuschl nikdy není pouhou letmou návštěvou, ale požitkem z bohaté a vznešené historie této oblasti, která vypráví o hudebních zázracích, rakouské královské rodině a filmových hvězdách. Staňte se součástí tohoto okouzlujícího příběhu, zažijte místní dobrodružství a exkluzivní zážitky, které se rodily po staletí.

Hotel Rosewood Schloss Fuschl nabízí wellness koncept Asaya, který zahrnuje 8 léčebných místností, vnitřní a venkovní bazény a fitness centrum. Kromě toho vás tu čekají např. i kurátorské zážitky, jízdní kola, vyhřívaný nekonečný venkovní bazén a stezky pro pěší turistiku.

Rosewood Schloss Fuschl je pet-friendly, a je tak připraven přivítat i vaše domácí mazlíčky.

4 Rosewood Schloss Fuschl, Rakousko – Salzkammergut | Exclusive Tours

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování přesně pro vás vám rádi poradíme.“

Adéla Skřivánková

Private Travel Consultant