STOCK Resort, Rakousko – Finkenberg

Dovolená, jakou si přejete

Heslem STOCK resortu je vzít to, co je tradiční a ověřené, a povýšit to na mezinárodní úroveň. Obklopí vás tady vřelá, rodinná atmosféra, pětihvězdičkový servis a tyrolský luxus. Ať už si chcete užívat zimní či letní radovánky v nedalekém středisku Zillertal, nebo se jen nechat unášet na vlnách relaxace, STOCK resort má vše.

O destinaci

I když je Rakousko naším přímým sousedem, je jeho krajina díky Alpám mnohem rozmanitější. Vysoké hory zde střídají velká jezera, nechybí hrady, zámky a krásně čistá města v čele s Vídní, kterou lze považovat za hlavní město vážné hudby. Bohatá kultura, perfektní lyžování, krásná příroda – to vše máme doslova na dosah ruky.

STOCK resort se nachází v malé obci Finkenberg v údolí Ziller na klidném místě uprostřed tyrolských hor.

1032x554 STOCK Resort csm_winter-ansicht-stock-resort-zillertal_81a31c6384

 

Ubytování

Každý pokoj v hotelu STOCK, ať už je to základní pokoj nebo suite, vypráví svůj vlastní příběh a má jiný design. Pokoje vás uchvátí svým výhledem na hory Zillertal. Nejvyšší kategorií jsou zde Alpine Lodge Suites, konkrétně ten s číslem 3, který má až 90 m2 a obrovská panoramatická okna.

1032x554 STOCK Resort csm_turmzimmer-im-stock-resort-im-zillertal_e0e30cf150

 

Restaurace

Ne nadarmo se STOCK resortu říká tyrolský hotel pro gurmety. Každý den vám tu s láskou připraví dobroty připravené z regionálních surovin, ale oděné v moderním hávu. Snídaně, lahůdkový obědový bufet a exkluzivní 6chodové večeře se podávají v krásných, autentických prostorách zdejších restaurací. K tomu budete popíjet osvěžující pramenitou vodu z místních hor nebo hotelovou řadu vína. Specialitou je poctivá, domácí pizza z vlastní pece. 

1032x554 STOCK Resort csm_kulinarik-stock-resort-kocherei-genusshotel-05_e5ceb476d7

 

Aktivity

STOCK resort má něco pro každého. Zaplavete si v 25 m dlouhém bazénu na střeše s panoramatickým výhledem nebo uklidníte mysl pod vedením instruktorů jógy. Do těla si dáte v rozlehlém fitness studiu s venkovní terasou a špičkovým vybavením. Dokonalé wellness centrum o rozloze 5000 m² s 12 saunami a 11 vodními areály uspokojí všechny. Má například lázně jen pro ženy nebo pro rodiny s dětmi. Děti a teenageři se skvěle zabaví například v Aqua Fun parku, Action park, game centru nebo sportovní hale. 

1032x554 STOCK Resort csm_massagen-wellnessurlaub-stock-resort-tirol-02_b299c1fdfb

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem pokoje či suity přesně pro vás vám rádi poradíme.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist