Schlosshotel Ischgl, Rakousko – Ischgl, Silvretta Arena

Luxus a zábava v jednom

Schlosshotel Ischgl je ideálním místem pro páry nebo skupiny přátel, které vyhledávají aktivní dovolenou, rády oslavují život a chtějí si vychutnat rozmanité zimní středisko se vším, co nabízí. Najedete zde výborné restaurace, spa s tou nejlepší kosmetikou a 3 večírkové prostory zaměřeny speciálně na šampaňské.

O destinaci

Lyžařské středisko Silvretta Arena patří k těm nejlepším v Rakousku. Čeká tu na vás 238 km sjezdovek, které jsou díky své vysoké poloze a kvalitnímu zasněžování zaručené bílé od konce listopadu do dubna. Silvretta Arena je rozmanitým a moderním rájem pro zkušené lyžaře, kteří vyhledávají pulsující středisko.

Schlosshotel Ischgl se nachází v centru pulzujícího městečka Ischgl, které patří k vyhledávaným lyžařským a večírkovým destinacím.

1032x554 Schlosshotel Ischgl csm_galerie_hotel_schlosshotel-ischgl_02_9485d848a4

 

Ubytování

V Schlosshotel Ischgl si budete moct vybrat ze 2 typů ubytování. Jsou zde pokoje a suity, u kterých je v nabídce buď tradičnější horská varianta plná hřejivých odstínů nebo moderní styl s elegantní vybavením v nesmrtelné kombinaci bílé a šedé. Všechny pokoje i suity mají přístup na balkon, a vy si tak můžete užít spoustu příjemných slunečních paprsků, jelikož hotel je díky své orientaci na severozápad ideální k odpolednímu opalování.

1032x554 Schlosshotel Ischgl csm_galerie_zimmer_schlosshotel-ischgl_06_34c0be9796

 

Restaurace

Gastronomické zážitky v Schlosshotel Ischgl okouzlí nejen vaše chuťové pohárky, ale také váš zrak. Potěší vás jak interiéry všech 3 restaurací, tak vizuální prezentace jídla, na kterou klade zdejší kuchařský personál velký důraz. V Kristallsaal můžete hodovat v pompézních prostorech plných mramoru a krystalů značky Swarovski. Útulné prostředí a tyrolský šarm najdete v příjemné restauraci Schlossherrnstube. Ve vinném sklípku a taverně Weinestube si můžete pochutnat na tyrolských specialitách a nejlepší gourmet pizze v Ischgl.

1032x554 Schlosshotel Ischgl csm_gerichte-tisch_33feece9db

 

Aktivity

Lyžování zde můžete propojit s hudebními zážitky během koncertů k zahájení a ukončení sezóny, na kterých pravidelně vystupují největší hudební hvězdy světa. Nebo můžete sjet na švýcarskou stranu střediska do bezcelního města Samnaun a strávit odpoledne nákupy. Večer můžete oslavit život v jednom z hotelových champagne barů, kde se pravidelně pořádají velkolepé večírky. A až si naplno vychutnáte všech aktivit, které Ischgl nabízí, můžete si zajít na masáž nebo kosmetiku do hotelového spa, ve kterém na vás čeká mimo jiné i finská sauna nebo čajový bar.

1032x554 Schlosshotel Ischgl csm_galerie_spa_hallenbad_schlosshotel-Ischgl_7f59498b48

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem pokoje či suity přesně pro vás vám rádi poradíme.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist