Dachsteinkönig Familux Resort, Rakousko – Gosau

Moderní, avšak ležérní

Oceněný Dachsteinkönig je nejvíce inovativním rodinným resortem v Evropě. Nadstandartní all-inclusive resort, zaměřený na prvotřídní servis a dovolenou pro děti, nabízí perfektní dovolenou pro celou rodinu včetně vašich nejmenších doprovázenou impozantím výhledem do zeleného údolí a na vrcholky hor.

O destinaci

I když je Rakousko naším přímým sousedem, je jeho krajina díky Alpám mnohem rozmanitější. Vysoké hory zde střídají velká jezera, nechybí hrady, zámky a krásně čistá města v čele s Vídní, kterou lze považovat za hlavní město vážné hudby. Bohatá kultura, perfektní lyžování, krásná příroda – to vše máme doslova na dosah ruky.

Dachsteinkönig Familux Resort leží na úpatí horského masivu Dachstein v alpském regionu Salzkargemmut, patřícím do světové dědictví UNESCO.

1032x554 Dachsteinkönig Familux Resort hotelansicht1-winter-_danielajakob_

 

Ubytování

Moderní, avšak ležérní hotel zaměřený na rodinnou dovolenou, nabízí ubytování v prostorných apartmánech a soukromých chaletech, jejichž součástí je rovněž privátní sauna a krb. Světlý interiér, dominující přírodní materiály jako dřevo a kámen, teplé barvy a moderní dekor nabudí atmosféru rodinné chaloupky. Největší chalet ubytuje rodinu až o 9 členech. 

1032x554 Dachsteinkönig Familux Resort 4hauptbild__zimmer_familiensuite_liesl_klein

 

Restaurace

Hotelová kuchyně je zaměřená převážně na kvalitní a čerstvé regionální suroviny od místních dodavatelů. Pokrmy pro malé i velké vytváří šéfkuchař Rolland Ranger se svým talentovaným početným týmem. Užijte si bufetovou snídani a rakouské speciality v designové restauraci Greißlerei, která je rozdělena do několika koutů. Povečeřte pochoutky z à la carte menu restaurace Sennerei nebo si vychutnejte sklenku z nabídky prémiových mezinárodních vín ve vinotéce Vinothek.

1032x554 Dachsteinkönig Familux Resort dsk16_0526

 

Aktivity

Poloha hotelu v oblasti vesnice Gossau vybízí ke spoustě rozmanitých aktivit v zimě i v létě. Užijte si nespočet turistických cest, cyklostezek a horských cest Via Ferrata. Dobrodružní horolezci ocení blízkost slavné ferraty Intersport tyčící se nad malebným jezerem Gossau. Zimní radovánky zajistí rozsáhlé lyžařské středisko Ski Amadé s několika kilometry sjezdovek a rakouské Apres-ski. Odpočinek a zábavu zajistí spirituální lázně a vodní svět pro děti. Dopřejte si pobyt v privátní sauně pro dva, rodinné biosauně, masáž nebo herbální zábal, zatímco vaše děti brázdí skluzavky či si sami dopřávají terapeutické procedury. 

1032x554 Dachsteinkönig Familux Resort wellness-private-spa-gross

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem pokoje či suity přesně pro vás vám rádi poradíme.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist