Kempinski Hotel Das Tirol, Rakousko – Jochberg-Kitzbühel

Špičkový luxus přímo na svahu

Uprostřed malebných Tyrol se nachází špičkový Kempinski Hotel Das Tirol. Je přímo napojený na sjezdovku a nabízí luxusní wellness centrum o rozloze 3600 m² ve 3 podlažích. Hosté si tu mimo jiné vychvalují zdejší špičkové restaurace. Pokud by vás náhodou omrzely gastronomické zážitky a lyžování, můžete vyrazit do asi 9 km vzdáleného Kitzbühelu.

O destinaci

Lyžařské středisko Kitzbühel je jedno z nejexkluzivnějších a nejznámějších míst v rakouských Alpách, skýtá nesmírné množství zimních aktivit a zábavy.

Kempinski Hotel Das Tirol se nachází uprostřed malebných Tyrol, cca 9 km jižně od Kitzbühelu, a je přímo napojený na sjezdovku.

1032x554 Kempinski Hotel Das Tirol jpeg_kempinski-das-tirol_outside_penthouse-view

 

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v menších, útulných a tradičněji vybavených pokojích a suitech, ale také ve vzdušnějších a prostornějších suitech vyšší kategorie, které jsou moderně a elegantně zařízené. Největší Penthouse Suite o rozloze 520 m² ubytuje až 10 dospělých. Všechny pokoje a suity mají svůj vlastní balkon, a vy se tak můžete kochat krásným výhledem na okolní horské vrcholy Hahnenkamm a Kitzbüheler Horn.

1032x554 Kempinski Hotel Das Tirol jpeg_kempinski-das-tirol_living-room_as5-2-webseite

 

Restaurace

Šéfkuchař hotelu Matthias Mezera založil koncept zdejšího stravování na jednoduché idey. Základem všech pokrmů v každé restauraci jsou lokální a sezónní ingredience. V restauraci Steinberg ochutnáte tyrolskou kuchyni v moderním pojetí. Pro ty, kteří chtějí více experimentovat, je tu Sra Bua. I zde se podává tyrolská kuchyně, avšak kombinovaná se vzrušujícími chutěmi Asie. Ve Fondue Stuben si můžete užit private dining a vychutnat si v soukromí lokální speciality.

1032x554 Kempinski Hotel Das Tirol jpeg_kempinski-das-tirol_fb_fondue-2

 

Aktivity

Kempinski Das Tirol je ideální pro zimní dovolenou díky svému napojení na sjezdovku. Jestli toužíte po adrenalinu za volantem, můžete vyzkoušet Mercedes Off-Road experience. V nedalekém kamenolomu jsou k dispozici nejnovější modely, se kterými můžete jezdit do strmého kopce a po zledovatělém terénu. Vše za přítomnosti zkušených instruktorů. 3patrové hotelové spa, které disponuje 5 saunami a 3 bazény, má v nabídce také řadu wellness procedur, při kterých jsou používány lokální bylinky. Pro děti je v hotelu Kids Club.

1032x554 Kempinski Hotel Das Tirol kempinski-hotel-das-tirol_kempinski-the-spa_sauna

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem pokoje či suity přesně pro vás vám rádi poradíme.“

Kristýna Kopečková

Senior Private Travel Designer / Product Manager