SPA Hotel Jagdhof, Rakousko – Stubaiské Alpy

Luxus a pohostinnost Stubaiských Alp

Přepychová rezidence SPA Hotel Jagdhof v kouzelné krajině vám dopřeje pocit králů hor. V zimě poskytne ideální zázemí pro zimní radovánky, od lyžování s vlastním ski guidem po výlety na sněžnicích. V létě si zde užijete horskou turistiku, tenis nebo alpský golf. Hotel patří do skupiny Relais & Châteaux a splňuje přísná kritéria nejluxusnějšího ubytování. Venkovský styl lovecké chaty propojuje s moderním luxusem. Jeho pýchou je veliké wellness centrum a lázně, které můžete mít jen sami pro sebe.

O destinaci

Hlavními trumfy zimního Rakouska je dostatek sněhu, moderní a kvalitní lanovky, rodinná atmosféra a pohostinnost místních a hlavně vynikající dostupnost z České republiky. 

Rodinný hotel SPA Hotel Jagdhof najdete ve Stubaiských Alpách. V zimě vám poskytne ideální zázemí pro zimní radovánky, v létě si zde užijete horskou turistiku, tenis nebo alpský golf.

1032x554 SPA Hotel Jagdhof Hotelueberblick-SPA-Hotel-Jagdhof-Sommer-1

 

Ubytování

5hvězdičkový SPA Hotel Jagdhof nabízí 71 luxusních pokojů a suit s jedinečným designem v tyrolském stylu. V každém pokoji budete obklopeni starožitným nábytkem, obložením z kvalitního borovicového dřeva, tyrolskými kamny a tradičními uměleckými díly, vše v hávu současného komfortu. Z balkónů a oken se budete kochat nádhernými výhledy na okolní horskou krajinu. V ceně pokoje je zahrnutý široký servis.

1032x554 __SPA Hotel Jagdhof Zimmer-Suiten-SPA-Hotel-Jagdhof-Renovierung

 

Restaurace

Vynikající alpská jídla, klasické fondue, vybrané kulinární delikatesy či mezinárodní speciality si v Jagdhofu dopřejete v cenami ověnčené restauraci Hubertusstube, okouzlující Genuss Gondel, jedné ze 6 tradičních tyrolských „stuben“ nebo venku na slunné terase. Jasnou romantickou volbou je Genuss Gondola, kabině lanovky, která je proměněná v malou restauraci, si můžete dopřát vyhlášené degustační menu s typicky rakouskou kuchyní. Skvěle vybavený sklep má na výběr z 20 000 lahví vína. Zdejší obsluha je velmi pozorná a zároveň decentní.

1032x554 _SPA Hotel Jagdhof Fondue-Gondel-SPA-Hotel-Jagdhof-Sommer

 

Aktivity

Ať už toužíte lyžovat na ledovci, sjíždět svahy na snowboardu nebo sáňkách, běžkovat nebo zkusit sněžnice, zde se o vás perfektně postarají. V létě je zase SPA Hotel Jagdhof ideálním místem pro odpočinek mezi turistickými výpravami. V hotelu potkáte majitele, kteří vám doporučí vyzkoušené stezky a vybaví vás na cestu. Navrch přidají i zážitek ve formě rybaření v řece Ruetzbach anebo domluví zkušeného lovce, se kterým se vydáte do lesů pořídit si vlastní trofej. Kromě toho si zahrajete tenis či golf. Po nabitém dni si nádherně odpočinete v místních prvotřídních lázních.

1032x554 _SPA Hotel Jagdhof Wellnesshotel-Sommer-SPA-Hotel-Jagdhof

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem pokoje či suity přesně pro vás vám rádi poradíme.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader