Awasi Patagonia – Relais & Chateaux, Argentina – Patagonie

Luxusní ubytování uprostřed panenské Patagonie

Každá ze 14 privátních vil nabízí impozantní výhled do krajiny, kterou můžete objevit i díky vlastnímu džípu a službám průvodce. Nechybí tu žádané soukromí, lodge totiž stojí v dostatečných rozestupech. Výjimečnost místa a vyhlášenou tradiční kuchyni potvrzuje i zařazení do skupiny Relais & Chateaux.

O destinaci

Argentina je země nezměrných přírodních krás a velmi pestré historie, ve které se prolíná dědictví prastarých Inků s méně vzdáleným španělským koloniálním dědictvím. Země láká pouličním tangem, grilováním, fotbalem, kulturou gaucho a mohutnými Andami. Přidejte osobitý argentinský přístup k literatuře, filmu, hudbě a umění a získáte bohatou, ostrou kulturu, částečně latinskoamerickou a částečně evropskou, která je naprosto osobitá. Patagonie je jedna z nejkrásnějších oblastí Argentiny a Chile. Možná i na světě, přeci jen takovou koncentraci pestrobarevné přírody jinde nenaleznete. Mísí se zde sněhově bílá barva ledovců, azurově modré nebe, zelené arktické lesy a různobarevné odstíny krajiny, jež ozařuje rudé slunce.

Awasi Patagonia leží uprostřed panenské Patagonie a nabízí výhled na pohoří Torres del Paine, patagonskou step a jezero Sarmiento. Jedná se o nejjižněji položený hotel Relais & Chateaux na světě. Je ideálním místem, kde si můžete vychutnat národní park Torres del Paine a zároveň se vždy vrátit do odlehlé soukromé rezervace.

1032x554 Awasi Patagonia – Relais & Chateaux bird_background-1

 

Ubytování

Každá ze 14 privátních vil nabízí impozantní výhled do krajiny. Nechybí tu žádané soukromí, lodge totiž stojí v dostatečných rozestupech. Inspirací pro stavbu vil byly staré patagonské přístřešky a ranče, a proto bylo v této privátní rezervaci postaveno pouze 14 vil (jedna z nich se 2 apartmány). Ty jsou umístěny tak, aby zajistily maximální soukromí a zároveň nabízely
nejlepší výhled na prales, jezero Sarmiento, pampy a Torres del Paine.

1032x554 Awasi Patagonia – Relais & Chateaux slide-lodge-1

 

Restaurace

Podle šéfkuchaře Marca Antonia Salinase Garaye je tento základní recept alfou a omegou gastronomie v Awasi Patagonia. "Přidejte lžíci následujících ingrediencí a promíchejte: sezónní, čerstvé, sofistikované, jednoduché, místní, původní, z vlastní zahrady, aromatické, chutné."

1032x554 Awasi Patagonia – Relais & Chateaux GaleriaFinal_Slide4-1-1

 

Aktivity

Posaďte se do první řady a pozorujte divadlo matky přírody. Vašimi sousedy budou v Awasi Patagonia jen lišky, koně, ovce, gaučové a občas puma a také orli a kondoři širokokřídlí. Ke každé vile je přidělen soukromý průvodce a 4WD, takže hosté mohou prozkoumávat krajinu svým vlastním tempem a navštěvovat místa, jaká chtějí a kdy chtějí.

1032x554 Awasi Patagonia – Relais & Chateaux gallery_one_slide_1-2-1

 

Depositphotos_183786274_xl-2015

„Pro vaši dovolenou naplánujeme a zařídíme vše, aby byla přesně podle vašich představ a snů.“