El Silencio Lodge & Spa, Kostarika

Luxusní eco lodge v horách

Na 500 akrech soukromé rezervace lemované kostarickými národními parky Juan Castro Blanco a Poas Volcano, pouhých 60 min. od San Jose, se rozprostírá eko-resort El Silencio Lodge & Spa, jenž je vhodnou destinací jak pro líbánky, tak i pro rodinnou, wellness a dobrodružnou dovolenou. V každém okamžiku svého pobytu si tu užijete výjimečně vřelé, přátelské a personalizované služby. El Silencio Lodge & Spa byl prvním středoamerickým členem Relais & Châteaux.

O destinaci

Kostarika patří mezi nejstabilnější země Střední a Jižní Ameriky. Mimo bezpečné cestování nabízí i řadu aktivit vhodných pro děti, což z ní dělá skvělou destinaci pro rodinnou dovolenou i s těmi nejmenšími.

El Silencio Lodge & Spa je jedním z nejodlehlejších, nejklidnějších a nejpohodlnějších hotelů v horách Kostariky. Nachází se mezi údolími a vodopády malebného Bajos del Toro, které bylo prohlášeno za kulturní dědictví UNESCO.

1032x554 El Silencio Lodge & Spa Kostarika wide

 

Ubytování

Apartmá s 1 nebo 2 ložnicemi a soukromé vily jsou navrženy tak, aby plně využily dechberoucí krajinu Kostariky. Každé apartmá a vila nabízí úžasný výhled na pohoří Kostariky, řeku nebo les. Ubytování v El Silencio Lodge & Spa je založeno na jednoduchém principu luxusu a elegance.

1032x554 El Silencio Lodge & Spa Kostarika 11wide 2

 

Restaurace

Místní gastronomie využívá to nejlepší z kostarické kuchyně a předvádí chutě, kulturu a kulinářské dovednosti těch nejlepších domácích kuchařů a restaurací na Kostarice s cílem vytvořit harmonii mezi přírodou a jídlem. Kulinářské zázemí Roberta Álvareze Pianta má kořeny v jeho peruánsko-italském původu, jeho nespoutané vášni pro učení a jeho typickém dynamickém přístupu ke špičkové kuchyni. Jako šéfkuchař El Silencio Lodge & Spa čerpá ze svých bohatých mezinárodních zkušeností.

1032x554 El Silencio Lodge & Spa file 2

 

Aktivity

Nabídka aktivit je v El Silencio Lodge & Spa více než bohatá. Můžete se vydat na túru do hor nebo za vodopády, ochutnávat kávu, naučit se párovat rumy, ovládnout řemeslo mixologie při výrobě vlastních koktejlů z různých místních surovin, rybařit, malovat, navštívit památky, vyzkoušet si adrenalinový rafting na divoké vodě po řece Sarapiquí či projet některou z cyklostezek všech úrovní. Vychutnat to nejlepší z přírodních léčivých ingrediencí Kostariky si můžete v okouzlující Esencia Spa a také si tu zacvičit jógu.

1032x554 El Silencio Lodge & Spa standard

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Naplánujte s námi svoji vysněnou dovolenou a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer