Senda Monteverde, Kostarika – Puntarenas

Útulná horská chata v mlžném pralese

Chcete se proletět na zipline v oblačném pralese, kde se ziplining zrodil? Vydat se na túru po visutých mostech a pozorovat divokou zvěř v korunách stromů, kterou nenajdete nikde jinde na světě? Hotel Senda Monteverde v kostarickém Monteverde je pro tyto aktivity ideálním výchozím bodem. V tomto butikovém hotelu je pouze 24 apartmánů a pokojů, takže pobyt v nich může být stejně nezapomenutelný jako výprava ven.

O destinaci

Kostarika patří mezi nejstabilnější země Střední a Jižní Ameriky. Mimo bezpečné cestování nabízí i řadu aktivit vhodných pro děti, což z ní dělá skvělou destinaci pro rodinnou dovolenou i s těmi nejmenšími.

Najdete zde všechny nejlepší náležitosti, které byste od luxusního hotelu očekávali. Užijte si snadný přístup ke všem dobrodružstvím v Monteverde, na která si vzpomenete. Nemluvě o bezplatném přístupu na pěší túry do sousední rezervace Aguti Wildlife Reserve, a to po celý rok.

Senda Monteverde je luxusní a velmi soukromý, ale v pěší vzdálenosti od města Monteverde a přírodní rezervace oblačného lesa.

1032x554 Senda Monteverde 26-At-the-Foot-of-the-Cloud-Forest

 

Ubytování

Apartmány a pokoje jsou rozmístěny po celém objektu v moderních horských bungalovech. Některé jsou umístěny na vrcholcích kopců s neuvěřitelným výhledem až k zálivu Nicoya. Jiné mají úžasná okna do mlžných lesů. Budete mít k dispozici veškeré soukromí, pohodlí a základní vybavení, které od luxusní horské chaty očekáváte. V tomto butikovém hotelu je pouze 24 apartmánů a pokojů, takže pobyt v nich může být stejně nezapomenutelný jako výprava ven.

1032x554 Senda Monteverde 22-Monteverde’s-Newest-Upscale-Hotel

 

Restaurace

Místní kuchaři získávají suroviny zodpovědně, udržují nízký počet potravinových kilometrů a nikdy nedělají kompromisy v čerstvosti a kvalitě. Každé sousto je prodchnuto osobitostí Monteverde a pokornou úctou k přírodním darům.

Vyzkoušejte místní speciality nebo originální úpravy oblíbených mezinárodních pokrmů. Například hranolky s citronovou polevou, krémové sýry z oblasti Monteverde a vybraná jihoamerická vína, která si můžete vychutnat u ohně. "Mini Explorers Menu" je pečlivě připraveno pro děti, které jsou zde vítány!

1032x554 Senda Monteverde 15-A-Sense-of-Place-in-Every-Bite

 

Aktivity

Je to ráj milovníků přírody a žádné jiné místo na světě se mu nevyrovná. V rezervaci Monteverde Cloud Forest se nachází 8 různých biologických zón a několik tisíc druhů zvířat a rostlin. Zblízka uvidíte slavného Quetzala a budete mít oči na stopkách při hledání stromových žab, ohrožených jaguárů a opic.

1032x554 Senda Monteverde 12-Wonder-_-Wander

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Díky své blízkosti k rovníkům má Kostarika po celý rok tropické klima, ale teploty se výrazně liší podle nadmořské výšky, ve které se nacházíte. Poradíme vám, kam se vydat, aby vaše dovolená byla přesně podle vašich představ a snů.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist