Art Villas, Kostarika

Ráj uprostřed džungle, která osvobodí vaši fantazii

Hledáte místo, které se vymyká všednosti? Nechejte ducha kostarické džungle prostoupit svým nitrem a objevte své pravé já. Vily snoubící jedinečný design s okolní přírodou se zde prakticky stávají uměleckým dílem, ve kterém neexistují hranice mezi interiérem a exteriérem. Zažijte, jaké to je, stát se součástí chaosu a všeobjímajícího klidu džungle zároveň.

O destinaci

Kostarika patří mezi nejstabilnější země Střední a Jižní Ameriky. Mimo bezpečné cestování nabízí i řadu aktivit vhodných pro děti, což z ní dělá skvělou destinaci pro rodinnou dovolenou i s těmi nejmenšími.

Art Villas se tyčí 300 m nad úchvatnými plážemi Tichého oceánu v Bahia Ballena – v zátoce velryb. Resort je umístěn v náručí deštné džungle a z jeho teras je výjimečný výhled na Whale Tail (písečný a skalní útvar ve tvaru velrybího ocasu), odkud můžete 7 měsíců v roce pozorovat 2 druhy velryb.

1032x554 Art Villas Kostarika 5-1-840x560

 

Ubytování

V Art Villas si můžete vybírat ze 3 odlišných vil, z nichž každá má svou vlastní odvážnou a jedinečnou architekturu a styl. Všechny vily však dosahují vzácné rovnováhy mezi setkáním s přírodou a luxusním ubytováním. Monolitická betonová stavba s prosklenými stěnami, která vás ohromí a zároveň nabídne bezpečnou náruč uprostřed okolního tropického pralesa, ručně malované stěny a ornamentální vzory dokonale ladí s jednoduchostí moderního designu. To je The Art Villa a The Atelier. Pro ty z vás, kteří touží po ještě hlubším splynutím s přírodou, je tu ubytování The Coco – samostatně stojící, vzájemně propojené „kokony“ – stavby, které jsou inspirované něčím tak dokonalým, co umí vykouzlit jen příroda – šiškami, v jejichž semenech příroda ukrývá vzácný příslib budoucnosti.

1032x554 Art Villas Kostarika formafatal_artvillas_artvilla_boysplaynice_55

 

Restaurace

Udělejte si pohodlí, Artvilla má plně vybavenou kuchyň, kde můžete nechat rozletět svoji fantazii a připravovat všechny své oblíbené pokrmy. Obsluha resortu vám ráda doporučí místní trhy a obchody, kde nakoupíte to nejlepší z lokálních surovin. Stejně tak budete vítáni i v restauraci, ze které si můžete objednat cokoliv od snídaní až po večeře také přímo do svojí vily. A zmínili jsme už, jak snadné je domluvit si soukromé lekce s prvotřídními kuchaři resortu? Těm bude potěšením naučit vás něco z místní gastronomie, kterou si tak snadno zamilujete.

1032x554 Art Villas Kostarika formafatal_artvillas_atelier_boysplaynice_66-e1589590613495

 

Aktivity

Ne náhodou je toto místo rájem surfařů – nachází se zde jedny z nejlepších pláží pro tento vodní sport. Kromě využívání soukromého fitness a bazénu najdete v bezprostřední blízkosti vily také multifunkční halu pro lekce jógy, pole dance nebo zajímavé přednášky. Trénink na míru vám zde sestaví bývalý profesionální snowboardista a dnes fitness expert Eric Manthey. A po všem tom pohybu se oddáte odpočinku těla i duše v mayské sauně či pod rukami masérky Mariel, známé pro její intuitivní a léčivé doteky.

1032x554 Art Villas Kostarika dji-0836-edit-1-1536x1920

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Naplánujte s námi svoji vysněnou dovolenou a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer