Nayara Tented Camp, La Fortuna – Kostarika

Džungle, úchvatné výhledy a privátní termální prameny

Pokud hledáte skutečně výjimečné zázemí pro svůj pobyt na Kostarice, pak s eko-luxusním butikovým hotelem Nayara Tented Camp stojícím uprostřed džungle nemůžete trefit vedle. Získal tolik ocenění, že by se nám sem všechna nevešla, zmíníme jich tedy jen pár: nejlepší resort ve Střední Americe zařazený na prestižním seznamu The Most Iconic Hotels of the 21st Century a na zlatém seznamu Best Hotels in the World sestaveném podle výběru čtenářů Condé Nast Traveller. Tento resort zahrnuje 21 luxusních a prostorných stanů, šetrně postavených na dřevěných sloupech tak, abyste měli zajištěny nejlepší výhledy do tropické krajiny.

O destinaci

Kostarika patří mezi nejstabilnější země Střední a Jižní Ameriky. Mimo bezpečné cestování nabízí i řadu aktivit vhodných pro děti, což z ní dělá skvělou destinaci pro rodinnou dovolenou i s těmi nejmenšími.

Les na svahu, kde byly stany postaveny, byl vykácen, aby se vytvořily pastviny. Trvalo mnoho let usilovné zalesňovací práce, než zelenému lesu vrátili jeho původní krásu, a bude trvat ještě mnoho let, než příroda vykoná své kouzelné dílo a půdu znovu získá. Nayara Tented Camp zvyšuje laťku udržitelného ekoturismu a je důležitou součástí ambiciózní sítě hotelů Nayara, jehož cílem je přispět k dlouhodobé ochraně kostarických deštných pralesů.

Nayara Tented Camp najdete v La Fortuně, kousek od vulkánu Arenal, a zhruba 2,5 hod. jízdy od letiště v San José.

1032x554 Nayara Tented Camp 3_hd

 

Ubytování

Vícegenerační cestovatelé a skupiny přátel si mohou vybrat sadu 2 propojených stejných pokojů, zatímco páry a hosté hledající soukromí si mohou rezervovat samostatné jednotky. Vnitřní a venkovní design Nayara Tented Camp kombinuje moderní prvky barefoot-luxe a jedinečný design pro dané místo. Apartmá vytvořená ve stylu tradičních afrických safari stanů snoubících se s kostarickým smyslem pro místo jsou vybavena soukromými bazény napájenými přírodními minerálními horkými prameny a dvouhlavými venkovními sprchami.

1032x554 Nayara Tented Camp 7_hd

 

Restaurace

Hosté Nayara Tented Camp mají přístup do všech restaurací v Nayara Springs a Nayara Gardens. Nayara Springs je zařízení Relais & Chateaux s restaurací "Amor Loco" určenou pouze pro dospělé, která představuje umělecké zpracování místních surovin. Díky restauracím, jako je intimní tapas bar, restaurace s asijsko-latinskoamerickou fúzí, severoitalské bistro a živá venkovní terasa, nebudete muset opustit resort. Všichni šéfkuchaři využívají jemné kulinářské techniky s místními surovinami a sezónními produkty, aby vás potěšili nabídkou vytříbených a lahodných chutí.

1032x554 Nayara Tented Camp TC_Amenities-02

 

Aktivity

Při prohlídce areálu budete mít spoustu příležitostí spatřit lenochody. Byly zde vysázeny tisíce stromů Cecropia, které lenochodi milují. Pozorně naslouchejte šumění listů a prohlédněte si koruny stromů. Lenochody může být pro nezkušené oko obtížné spatřit, proto požádejte některého z přírodovědných průvodců, aby vám na ně pomohl upozornit. A až se po dni nabitém novými vjemy vrátíte do svého stanu, ponořte se do bazénu s horkými minerálními prameny, relaxujte v hamace s výhledem na majestátní sopku Arenal a nechte na sebe působit mocnou energii přírody.

1032x554 Nayara Tented Camp unwind-hero

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Naplánujte s námi svoji vysněnou dovolenou a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist