Nantipa, Kostarika – Puntarenas

Butikový hotel, který posouvá koncept barefoot luxury do nových pater

Slovo Nantipa znamená v původním domorodém jazyce modrý, název resortu je tak poctou kmeni, který žil od nepaměti v harmonii s přírodou na poloostrově Nicoya. Tento butikový hotel s 21 pokoji posouvá koncept barefoot luxury do nových pater. Nachází se v ráji všech surfařů, u pláže Santa Teresa na jihozápadním výběžku poloostrova. Jedním krokem se ocitnete v modrém mořském klidu a druhým v zeleném klidu přírody. Voda a vzduch zde hosty obklopuje čistou, omlazující aurou Kostariky. Rozkvetlá země, usměvaví lidé a jedinečná pohostinnost – to je Tico Beach Experience.

O destinaci

Kostarika patří mezi nejstabilnější země Střední a Jižní Ameriky. Mimo bezpečné cestování nabízí i řadu aktivit vhodných pro děti, což z ní dělá skvělou destinaci pro rodinnou dovolenou i s těmi nejmenšími.

Luxusní butikový hotel Nantipa se nachází na pláži v srdci Santa Teresy na poloostrově Nicoya, který UNESCO uznalo za jednu z pouhých 5 modrých zón na světě.

1032x554 Nantipa boutique Hotel nantipa-gallery-19

 

Ubytování

V butikovém hotelu Nantipa si můžete vybrat ze 4 různých kategorií ubytování, od klasického bungalovu až po vilu na pláži. Luxusní vily na pláži nabízí exkluzivní a soukromé zážitky na pláži Santa Teresa a jsou ideální pro rodiny nebo přátele cestující společně. Hosté jsou srdečně vítáni v plážových vilách o rozloze 380 s přístupem ke všem bezkonkurenčním službám hotelu Nantipa – a nejen k nim.

1032x554 Nantipa boutique Hotel gallery-beach-front-villa-2

 

Restaurace

Během pobytu zde nemůžete vynechat Manzú - hotelovou restauraci, která se nachází na pláži a má připomínat chýše z palmového rákosu, v nichž žili staří Chorotegané. Nabízí uvolněnou atmosféru, kterou dotváří teplý slaný mořský vánek a moderní pojetí otevřené kuchyně.

1032x554 Nantipa boutique Hotel nantipa-gallery-25

 

Aktivity

"Numu" je choroteganský-domorodý výraz pro slunce. Přírodní energie je důležitou součástí hotelové filozofie a všech jejich procedur. Nabízí výjimečné terapie ve venkovním prostředí, včetně léčebných místností pod širým nebem obklopených bujnými palmami, na pláži nebo u bazénu v soukromí vašeho bungalovu nebo terasy vily.

Příroda je nedílnou součástí lázní Nantipa a wellness zážitků. Terapeuti používají místní ingredience, jako je uchua, papája a avokádo, aby umocnili váš zážitek a maximalizovali vaši relaxaci. Nabídka Numu zahrnuje širokou škálu možností od tělových masáží po zábaly a peelingy.

1032x554 Nantipa boutique Hotel nantipa-gallery-39

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Díky své blízkosti k rovníkům má Kostarika po celý rok tropické klima, ale teploty se výrazně liší podle nadmořské výšky, ve které se nacházíte. Poradíme vám, kam se vydat, aby vaše dovolená byla přesně podle vašich představ a snů.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer