Arenas del Mar, Kostarika – Manuel Antonio

To nejlepší, co Kostarika nabízí

Jako jediný resort na ostrově leží Arenas del Mar přímo na oblíbených plážích Espadilla a Playitas, nabízí tak přímý vstup do tyrkysových vln Tichého Oceánu. Bujná vegetace nedotčeného deštného pralesa, bílé písečné pláže, drink u nekonečných bazénů a všudypřítomné safari přímo za okny, to vše vás čeká v tomto jedinečném plážovém resortu. Ať s rodinou, v páru či s kamarády, tady si užijete na jednom místě to nejlepší, co Kostarika nabízí.

O destinaci

Kostarika patří mezi nejstabilnější země Střední a Jižní Ameriky. Mimo bezpečné cestování nabízí i řadu aktivit vhodných pro děti, což z ní dělá skvělou destinaci pro rodinnou dovolenou i s těmi nejmenšími.

Luxusní resort Arenas del Mar se nachází v soukromé přírodní rezervaci o 11 akrech v pěší vzdálenosti Národního parku Manuel Antonio na jihozápadě Kostariky. Resort je od mezinárodního letiště vzdálen přibližně 3,5 hod. autem.

1032x554 Arenas del Mar 1-Rainforest-Meets-Ocean

 

Ubytování

Ubytujte se ve 37 luxusních pokojích a apartmánech usazených na pláži obklopených panenskou přírodou. Moderně vybavené světlé pokoje s dřevěným nábytkem, prostornými terasami a privátními vanami nabízejí úchvatné panoramatické výhledy na uklidňující Tichý oceán nebo do korun tropického deštného pralesa. Rezort ubytuje početnější rodinu v propojených rodinných apartmánech i cestovatele se sníženou mobilitou v bezbariérových variantách pokojů. Dopřejte si ranní kávu na terase při pozorování oceánu nebo zvířecích sousedů.

1032x554 Arenas del Mar 12-Spacious-Ocean-View-Suites

 

Restaurace

Vychutnejte si pravé kostarické hodování v restauracích a barech na pláži. Vše, co najdete na talíři je z lokálních potravin nebo čerstvě ulovené z moře. Navštivte restauraci Mirador a nechte se okouzlit á la carte nabídkou gurmánských pokrmů regionální kuchyně, jihoamerickými víny, mořským vánkem a živou hudbou. Mirador pravidelně hostuje nejznámější šéfkuchaře a je v žebříčků 1000 míst, které musíte navštívit. Plážová restaurace Playitas s obsluhou vám poskytne obědovou pauzu pod palmami a po setmění se přemění v místo setkávání doprovázené tradičním grilováním a street food pochoutkami. 

1032x554 Arenas del Mar 20-Contemporary-Costa-Rican-Cuisine

 

Aktivity

Exkluzivní poloha rezortu nabízí širokou škálu odpočinkových, poznávacích i adrenalinových aktivit. Oddychněte si u bazénů a na pláži, vypůjčte si kayak a pozorujte keporkaky, pomazlete se s lenochody a opičkami nebo zajděte si na túru pralesem za vodopády či procházku národním parkem s přírodovědci, kteří jsou v hotelu neustále k dispozici. Odvážnější si mohou užít komentovanou prohlídku nočním pralesem a pozorovat nespočet druhů místních divokých zvířat, surfovat v rozbouřených vlnách oceánu nebo si užít adrenalinovou jízdu na lanové atrakci zipline.

1032x554 Arenas del Mar 4-Wildlife-at-Arenas-Del-Mar

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Naplánujte s námi svoji vysněnou dovolenou a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“

Veronika Robin

Chief Sales Officer