Four Seasons Resort, Kostarika – Papagayo Peninsula

Privátní ostrov s nádhernými plážemi i golfové hřiště

Nedotčený svět ekologického luxusu přivítá každého hosta v nejlepším pobřežním útočišti Latinské Ameriky, které nabízí jedinečný přístup k přírodě, dobrodružství a relaxaci. Four Seasons Resort Costa Rica at Peninsula Papagayo, exkluzivní pětihvězdičkový resort časopisu Forbes Travel Guide ve Střední Americe již šest let po sobě, je tím nejlepším místem pro cestovatele za dobrodružstvím, wellness, kulinářské objevitele a kulturní světoběžníky.

O destinaci

Kostarika patří mezi nejstabilnější země Střední a Jižní Ameriky. Mimo bezpečné cestování nabízí i řadu aktivit vhodných pro děti, což z ní dělá skvělou destinaci pro rodinnou dovolenou i s těmi nejmenšími.

Hotel Four Seasons se nachází v severozápadní části regionu Guanacaste, v uzavřené komunitě Peninsula Papagayo. Jeho poloha mezi 2 různými zlatavými písečnými plážemi znamená, že na jedné straně máte klidné vody jedné z nejchráněnějších zátok na pobřeží Pacifiku a na druhé straně výhled na otevřené moře s národním parkem Santa Rosa.

Pokud cestujete z mezinárodního letiště v San José, cesta trvá přibližně 4 hod. V opačném případě je nejbližším letištěm Libérie, které je vzdálené necelých 40 km a na které se ze San José dostanete 50minutovým vnitrostátním letem.

1032x554 Four Seasons Papagayo COS_1375_aspect16x9

 

Ubytování

Všechny pokoje mají výhled na oceán, od standardních pokojů v hlavní budově až po apartmá. Jak se dá od hotelu Four Seasons očekávat, styl je klasický a nadčasový.

1032x554 Four Seasons Papagayo COS_1379_original

 

Restaurace

V hotelu je 5 restaurací včetně celodenní otevřené kuchyně Bahia v latinskoamerickém stylu. Zde se pod tlumeným světlem podává rozsáhlé snídaňové menu. Na golfovém hřišti se pak nachází restaurace Nemare, která se specializuje na steaky. Skutečným klenotem je však Pesce, italská restaurace s mořskými plody.

1032x554 Four Seasons Papagayo COS_1117_original

 

Aktivity

Vedle 2 pláží jsou k dispozici 4 bazény. Dále je tu mistrovské golfové hřiště Arnolda Palmera s výhledem na oceán (18jamkové golfové hřiště, které podle hodnocení Golf Digest patří mezi první stovku nejlepších golfových hřišť mimo USA), 5 tenisových kurtů (antukových i travnatých) a nově zrekonstruované moderní fitness centrum s lázněmi s 18 masážními místnostmi. Věnovat se zde můžete šnorchlování nebo lekcím latinskoamerických tanců. Pokud chcete něco klidnějšího, zkuste usedlejší "Stezku obrů", kde vás průvodce provede golfovým vozíkem po rozsáhlém areálu a objevíte faunu a divokou zvěř. Stejné vozíky s řidičem jsou k dispozici i pro přepravu hostů po areálu.

1032x554 Four Seasons Papagayo COS_594_original

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Díky své blízkosti k rovníkům má Kostarika po celý rok tropické klima, ale teploty se výrazně liší podle nadmořské výšky, ve které se nacházíte. Poradíme vám, kam se vydat, aby vaše dovolená byla přesně podle vašich představ a snů.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer