Casa Chameleon at Las Catalinas, Kostarika – Guanacaste

Adults only hotel patřící k nejlepším v latinské Americe

Odlehlý resort Casa Chameleon at Las Catalinas se nachází vysoko na kopci nad Las Catalinas, pohádkovým městečkem, které je oblíbené pro svou kosmopolitní atmosféru. Casa Chameleon je adults only hotel, s pouhými 21 pokoji, které jsou ve stylu vilek, a každý má vlastní bazén se slanou vodou s výhledem na moře. Hotel tedy nikdy nepůsobí přeplněným dojmem. Pokud se z Las Catalinas podíváte k moři, Tichý oceán se rozprostírá všemi směry a láká k nesčetným aktivitám. Pláže, vlnobití a teplé vody umožňují fantastické koupání, šnorchlování, potápění, jízdu na kajaku a další aktivity. Když se podíváte směrem k pevnině, najdete více než 1000 akrů tropického lesa, kopců a údolí, které můžete prozkoumat pěšky, na kole nebo na koni.

O destinaci

Kostarika patří mezi nejstabilnější země Střední a Jižní Ameriky. Mimo bezpečné cestování nabízí i řadu aktivit vhodných pro děti, což z ní dělá skvělou destinaci pro rodinnou dovolenou i s těmi nejmenšími.

Letiště Liberia je vzdálené od Casa Chameleon at Las Catalinas pouze hodinu jízdy automobilem. Vzhledem k lepším spojům ale doporučujeme letět do San Jose a cestu do Casa Chameleon si zpříjemnit pár zastávkami. San Jose je zhruba 4,5 hodiny jízdy od hotelu. Vzdálenost je tedy větší, ale zastávky po cestě rozhodně stojí za to! Casa Chameleon at Las Catalinas nemá vlastní pláž, ale rozhodně to není na škodu. Výhledy, které zde máte z hotelového bazénu, jsou nepřekonatelné.

1032x554 Casa Chameleon at Las Catalinas las-catalinas-costa-rica-villa16-1024x682

 

Ubytování

Vybrat si ubytování v resortu Casa Chameleon at Las Catalinas můžete hned ze 3 kategorií. Nejlepší z nich je Villa Suite with Plunge Pool, která je rozlohou větší než ostatní a má i větší bazén. Vily jsou rozmístěny v kopci, takže každá z nich vám poskytne naprosté soukromí.

1032x554 Casa Chameleon at Las Catalinas casa-chameleon-las-catlinas-villa-suite

 

Restaurace

Není divu, že se zdejší obyvatelé dožívají tak vysokého věku, když jsou neustále vysmátí. Dobrou energii na vás přenesou nejen výborným jídlem, ale také příjemnou obsluhou (jejich signature drink je jen třešničkou na dortu). Vybrat si můžete v Casa Chameleon at Las Catalinas ze 2 restaurací nebo si vychutnat snack u bazénu.

1032x554 Casa Chameleon at Las Catalinas casa-chameleon-sentido-norte-restaurant-costa-rican-exotic-cuisine

 

Aktivity

V Casa Chameleon at Las Catalinas sice nemají Spa, ale můžete si objednat masáže přímo do své vily. V okolí Las Catalinas se nachází několik minut jízdy i zipline. Můžete se projet na koni nebo pozorovat okolní přírodu s jedním ze zkušených průvodců. Co však tuto destinaci skutečně odlišuje, je špičkových 80 km cyklistických a turistických stezek a oblíbených triatlonových tratí.

1032x554 Casa Chameleon at Las Catalinas casa-chameleon-las-catalinas-yoga

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Díky své blízkosti k rovníkům má Kostarika po celý rok tropické klima, ale teploty se výrazně liší podle nadmořské výšky, ve které se nacházíte. Poradíme vám, kam se vydat, aby vaše dovolená byla přesně podle vašich představ a snů.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist