Casa Chameleon at Mal País, Kostarika – Puntarenas

Adults only hotel patřící k nejlepším v latinské Americe

Skrytý poklad milovníků přírody i ultimátního komfortu, to je Casa Chameleon v Mal País, adults only hotelu ukrytého hluboko v kostarické džungli. Čtenáři Condé Nast Traveler ho zařadili do první desítky nejlepších hotelů v Latinské Americe. Ubytovat se můžete v některé z 10 vil s bazénem, přičemž každá má svůj unikátní charakter. Najdete tu absolutní klid, abyste si vychutnali běžné radosti života, objevili skryté cesty v džungli anebo se oddali relaxaci během SPA procedury.

O destinaci

Kostarika patří mezi nejstabilnější země Střední a Jižní Ameriky. Mimo bezpečné cestování nabízí i řadu aktivit vhodných pro děti, což z ní dělá skvělou destinaci pro rodinnou dovolenou i s těmi nejmenšími.

Casa Chameleon at Mal País se nachází v jedné z 5 modrých zón světa, mezi surfařskou destinací Santa Teresa na severu a přírodní rezervací Cabo Blanco na jihu. Mal País zůstává čistý a věrný své podstatě a je určen těm, kteří hledají nesčetná dobrodružství a kulturní zážitky, a to vše v srdci přírody. Jedním z těchto dobrodružství je surfování: stálé vlny zařadily Mal País na seznam oblíbených míst každého surfaře. Ať už jste začátečník, nebo profesionál, zázračné kilometry pobřeží jsou vám k dispozici přímo zde. Tento hotel je určen pouze pro dospělé. Letiště v San José je odtud vzdáleno zhruba 5 hodin cesty. Doporučujeme tedy zvolit i doprovodný program.

1032x554 Casa Chameleon Hotel at Mal País mal-pais-villas-1024x576

 

Ubytování

V Casa Chameleon at Mal País se můžete ubytovat v některé z 10 vil s bazénem, přičemž každá má svůj unikátní charakter. Hotelový design vzdává poctu rustikální eleganci. Casa Chameleon v Mal País je hotel, který harmonicky koketuje se samotnou přírodou a jejími rozmanitými konturami a zároveň nabízí místo úniku a soukromí.

1032x554 01. vista afuera

 

Restaurace

K dispozici jsou V Casa Chameleon at Mal País celkem 3 restaurace, jejichž menu pro vás bude tvořit šéfkuchař Jose Lopez. Jose se narodil v kostarickém San José a prosadil se jako přední znalec kulinářské identity své země. Svou kariéru zasvětil obhajobě původních kostarických produktů, chutí a kulinářských tradic a zároveň se aktivně podílí na zachování přírodních zdrojů a krás své země.

1032x554 CCMP_BrasasDelMar1

 

Aktivity

Poloostrov Nicoya, který je součástí tzv. modré zóny, je mekkou klidu a pohody. Mal País je více než jen dalším tropickým rájem a zve své hosty, aby se zúčastnili lázeňských zážitků na míru. Kromě surfování a jízdy na kole či na koni se můžete po okolí projet i na čtyřkolce, která je celkem oblíbeným dopravním prostředkem pro místní obyvatele.

1032x554 Casa Chameleon Hotel at Mal País casa-chameleon-mal-pais-bike-1024x683

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Díky své blízkosti k rovníkům má Kostarika po celý rok tropické klima, ale teploty se výrazně liší podle nadmořské výšky, ve které se nacházíte. Poradíme vám, kam se vydat, aby vaše dovolená byla přesně podle vašich představ a snů.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer