Nayara Hotel Spa & Gardens, Kostarika – Alajuela

Luxusní dovolená v korunách pralesa

Nayara Hotel Spa & Gardens je luxusní lázeňský resort v srdci deštného pralesa na úpatí sopky Arenal. Obklopený bujnou vegetací s panoramatickými výhledy do tropických zahrad je ideálním místem k romantické dovolené. Navštivte Nayara Hotel Spa & Gardens snoubící vytoužený odpočinek v korunách pralesa s dobrodružstvím v nedotčené přírodě a pozorujte divokou zvěř v jejím přirozeném prostředí. Nayara právem patří mezi nejlepší resorty ve Střední Americe, zakládá si na udržitelnosti a oslavuje vše přírodní. 

O destinaci

Kostarika patří mezi nejstabilnější země Střední a Jižní Ameriky. Mimo bezpečné cestování nabízí i řadu aktivit vhodných pro děti, což z ní dělá skvělou destinaci pro rodinnou dovolenou i s těmi nejmenšími.

Do resortu je to přibližně 2,5-3 hod. jízdy autem z letiště San Jose nebo letiště Liberia.

1032x554 Nayara Hotel Spa & Gardens Resort-NG-03

 

Ubytování

Nayara Hotel Spa & Gardens poskytuje ubytování v Casitas, prostorných soukromých bungalovech s vířivkou či v privátních vilách s bazénem. Bungalovy i vily disponují rozlehlou terasou, houpací sítí a venkovní sprchou obklopenou tichou zahrádkou, vše s nádhernými výhledy do tichého zeleného ráje. Široká francouzská okna umožňují průnik paprsků denního světla do každého koutu pokoje. Interiéry, jež jsou vybaveny masivním nábytkem a ručně tkanými látkami, splývají s pozadím pralesa, a dodávají tak potřebný klid.

1032x554 Nayara Hotel Spa & Gardens CasitaDeluxe-01

 

Restaurace

Restaurace Nayara Hotel Spa & Gardens vaří z lokálních a sezónních surovin, srdce i duši Kostariky tak objevíte v každém pokrmu. Navštivte latinskoamerickou à la carte restauraci Al Fresco, kde si pochutnáte na moderních variantách oblíbených kostarických jídel, čerstvě ulovené ryby či nabídku prémiových vín z celého světa. Pochutnejte si na delikatesách asijské kuchyně v intimní Asia Luna a ochutnejte charakteristickou rolku Nayara z banánů a grilovaného tuňáka. Po výborném jídle vás čeká lahodný drink a tapas v baru Intimate. 

1032x554 Nayara Hotel Spa & Gardens TC_Amenities-05

 

Aktivity

Resort na samotě u deštného pralesa je zaměřen na relaxaci, znovuzrození a poznání. Hýčkejte své tělo i duši v oceněných lázních, vykoupejte se v ponorných jezírcích, protáhněte tělo při lekcích open air jógy nebo se vydejte na túry pralesem se zkušenými průvodci a přírodovědci. Sám resort Nayara Hotel Spa & Gardens oplývá rozsáhlým divokým životem, kde se můžete tváří v tvář setkat s lenochody, menšími opicemi a až s 800 druhy ptáků. Oblast Arenal je rovněž považována za hlavní město dobrodružství. Milovníci adrenalinu si tak přijdou na své. Projděte se po visutých mostech přes suchá lávová pole, objevte vodopády a horké prameny, sjeďte řeku na raftu či se svezte po ziplině mezi korunami stromů. 

1032x554 Nayara Hotel Spa & Gardens Resort-NG-05

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Naplánujte s námi svoji vysněnou dovolenou a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer