Kia Ora Resort & Spa, Francouzská Polynésie – Rangiroa

Unikátní romantický resort na břehu laguny

Kia Ora Resort & Spa leží na břehu nádherné modré laguny a je ideálním útočištěm pro páry hledající soukromí a romantiku. Ubytovat se zde můžete v plážových a vodních bungalovech, stejně tak jako v několika luxusních vilách s bazénem. Čekají tu na vás bar a restaurace, které se soustředí především na lokální produkty, včetně unikátního korálového vína či palmového medu. Hlavní výsadou resortu je však zcela jedinečný soukromý ostrov Le Sauvage, kde můžete strávit několik nocí jen za svitu hvězd a při šumění moře.

O destinaci

Ostrovy Francouzské Polynésie jsou jednou z nejluxusnějších destinací v Tichém oceánu a také jednou z nejlepších destinací pro nadšené potápěče. Všechny jsou ideálním místem pro romantické dovolené a líbánky a jejich nádherné pláže obklopené panenskou přírodou nabízejí ráj na zemi. Každý z nich je ale něčím jedinečný.

Na atolu Rangiroa budete u zrodu překrásných černých perel na farmě pojmenované po francouzském impresionistovi Paulu Gauguinovi. Kia Ora Resort & Spa se nachází na atolu Rangiroa, jen pár minut cesty z letiště, hodinu letem z Tahiti.

1032x554 Kia Ora Resort & Spa Vue-aerienne-hotel-4

 

Ubytování

Kia Ora Resort & Spa poskytuje celkem 3 kategorie ubytování – prostorné Overwater Bungalowy s vlastní terasou a vstupem do laguny, Beach Bungalowy s oddělenou ložnicí a obývacím pokojem, terasou a vlastní jacuzzi a Pool Villy, které jsou nejprostornější, mají vlastní bazén, zahradu a vysokou míru soukromí.

1032x554 Kia Ora Resort & Spa Bungalow-sur-Pilotis-3

 

Restaurace

Resort má pouze 1 restauraci, Te Raiora, která je otevřená po celý den a ochutnáte v ní kromě polynéské kuchyně i jídla z celého světa. Přímo nad lagunou se nachází Miki Miki Bar, poskytuje kromě osvěžujících nápojů i perfektní výhled nejen na západy slunce. Budete-li chtít připravit soukromou večeři na pláži pouze ve dvou, v nabídce je i speciální romantické menu.

Kia Ora Resort & Spa se pyšní 2 světovými unikáty. Jedním z nich je polynéský med, který je součástí mnoha místních koktejlů a jídel, druhým je jediné korálové víno na světě, které pochází z místních vinic uprostřed palmového porostu. Vy tak můžete ochutnat unikátní a vzácné víno, které vzniká v nákladu pouhých 40 000 lahví ročně.

1032x554 Kia Ora Resort & Spa Bar-tombee-nuit-1

 

Aktivity

Kia Ora Resort & Spa je rájem potápění a šnorchlování. Do tyrkysových vod můžete vstoupit přímo ze svého vodního bungalovu, či na kole sjet na Tipta Path, vodního proudu mezi lagunou a oceánem, v němž zaručeně potkáte žraloky kladivouny, manty obrovské či skotačící delfíny. Hlavní výsadou resortu je Le Sauvage, zcela jedinečný soukromý ostrov ležící na druhé straně laguny. Naprosté soukromí, žádná elektřina a odpočinek jen při svitu luceren a hvězd. Ideální místo, kde vypnout a užívat si jen jeden druhého.

1032x554 Kia Ora Resort & Spa Show-danse-7

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Prozraďte nám svoje přání a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader