InterContinental Bora Bora Resort & Thalasso Spa, Francouzská Polynésie – Bora Bora

Unikátní spa v soukromém lagoonariu

Resort InterContinental Bora Bora Resort & Thalasso Spa svým návštěvníkům poskytuje perfektní výhled, vlastní lagoonarium a jedinečné Thalasso spa, využívající hlubokomořskou vodu. Ubytovat se zde můžete ve vodních vilách, z nichž máte vždy přímý vstup do průzračné laguny. Můžete také navštívit některou ze 6 restaurací a barů, kde na vás čekají delikatesy místní i světové kuchyně.

O destinaci

Ostrovy Francouzské Polynésie jsou jednou z nejluxusnějších destinací v Tichém oceánu a také jednou z nejlepších destinací pro nadšené potápěče. Všechny jsou ideálním místem pro romantické dovolené a líbánky a jejich nádherné pláže obklopené panenskou přírodou nabízejí ráj na zemi. Každý z nich je ale něčím jedinečný.

Bora Bora je jednou z nejdražších a nejluxusnějších destinací na celém světě a je vhodná především k relaxaci v naprostém přepychu. InterContinental Bora Bora Resort & Thalasso Spa se nachází na atolu Motu Piti A’au, 20 min. lodí z letiště.

1032x554 Intercontinental Bora Bora Resort 39524645081_6f7687bf2a_k

 

Ubytování

Ubytování v Intercontinental Bora Bora Resort & Thalasso Spa se dělí na několik kategorií vodních vil, které se liší pouze svým umístěním a výhledem. Všechny se však rozkládají na 95 m², z čehož 30 m² je terasa. Součástí je také vstup přímo do laguny a oddělená ložnice a obývací pokoj.

1032x554 Intercontinental Bora Bora Resort 44501682470_80738ef51e_k

 

Restaurace

Reef Restaurant leží na terase přímo nad lagunou a otevřena je v době snídaní a večeří, které vycházejí z tradiční francouzské kuchyně. Sands Restaurant se nachází přímo na soukromé pláži a je častým dějištěm tematických večerů. Pro zvláštní příležitosti a romantické večeře je ideální Le Corail, nabízí bohatá degustační menu v doprovodu té nejširší nabídky vín v celé Francouzské Polynésii. Ve stínu palem naleznete South Beach Bar, kde se můžete osvěžit tradičními polynéskými koktejly, a večery můžete trávit v Bubbles Baru s výhledem na horu Otemanu a skvělým Black Pearl Martini.

1032x554 Intercontinental Bora Bora Resort 32446247608_d31257813e_k

 

Aktivity

Resort nabízí velkou škálu možností, jak trávit volný čas. Je tady také lagoonarium, kde můžete objevovat pestrou paletu mořské fauny. Zlatým hřebem je však místní Deep Ocean Spa, které jako první začalo v Jižním Pacifiku využívat hlubokomořské vody. Nachází se uprostřed bujných ostrovních zahrad a poskytuje velké množství procedur, jejichž cílem je osvěžit na těle i na duchu a dopřát tolik žádaný odpočinek. Součástí spa je i fitness centrum.

1032x554 Intercontinental Bora Bora Resort DSC9689R

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem ubytování v InterContinental Bora Bora Resort & Thalasso Spa vám rádi pomůžeme.“